Wypożyczalnia samochodów Fidżi

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Fidżi

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Fidżi. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Fidżi. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Fidżi

Wynajem samochodu Fidżi
Wynajem aut Fidżi

Fidżi jest archipelag ponad 300 wysp rozrzuconych na obszarze ok.. 500 000 kilometrów kwadratowych. Nieco ponad 100 wysp stale zamieszkana przez 944 700 (2009) mieszkańców.Fidżi znajduje się 2000 km na północ od Nowej Zelandii, na wschód od Vanuatu, zachód od Tonga i południe od Tuvalu. Największe wyspy to Viti Levu i Vanua Levu, a kapitał jest Suva. Kraj jest najbardziej zaludnione z państw wyspiarskich na Pacyfiku. Oficjalnymi językami są angielski, Fidżi i hindi Fidżi.

Populacja składa się z około 50% fijianere (Melanesian / Polinezyjska) i 45% Hindusów. Różnice polityczne między dwoma grupami etnicznymi scharakteryzowania życia politycznego.

Pierwsi mieszkańcy Fidżi przybył z Azji Południowo-Wschodniej, na długo przed Wyspy zostały odkryte przez europejskich odkrywców. Holenderski podróżnik Abel Tasman był pierwszym Europejczykiem, który przyjechał do Fidżi w połowie lat 1600-tych. Wyspy była kolonia brytyjska w latach 1874 i 1970. Po Fidżi niepodległości demokratyczną płyta została przerwana przez kilka wojskowego zamachu stanu. Dyskryminacji rasowej, niepokoje polityczne i wojskowe zamach stanu jest stały problem na Fidżi.

Największe wyspy są pochodzenia wulkanicznego, wiele mniejsze są płaskie wyspy koralowe. Fidżi ma tropikalny klimat morski i wiatr południowy zawodowe wydaje moderowanie w wilgotnym upale.

Turystyka i eksport cukru i ryb to główne branże Fidżi. Branża turystyczna odpowiada za około 30 procent PKB. Fidżi Islands oferuje najpiękniejsze i zróżnicowany krajobraz z białych plaż, sielankowej, rafy koralowe, lasów tropikalnych i łańcuchy górskie. Fidżi to raj dla tych, którzy kochają nurkowanie i sporty wodne. Bouma Park Narodowy z zachwycającej dżungli i dzikich zwierząt ekscytujące jest warte odwiedzenia. Wyspy Yasawa są małe wyspy wulkaniczne z kolorowych raf koralowych.

Fidżi znajduje się na głównej trasie między Ameryce Północnej i Australii, i jest głównym centrum komunikacyjne w południowo-zachodnim Pacyfiku. Międzynarodowe lotnisko Nadi Airport International na zachodnim wybrzeżu wyspy Viti Levu jako stacji pośredniej na trasach łączących USA i Australia / Nowa Zelandia, i jest głównym lotniskiem.Istnieją ponadto międzynarodowe loty z lotniska w stolicy, Suva.

Miejsca docelowe