Wypożyczalnia samochodów Gozo

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Gozo

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Gozo. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Gozo. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Gozo

Wynajem samochodu Gozo
Wynajem aut Gozo

Gozo (co oznacza „radość”) to wyspa należąca do Republiki Malty. Jest to 14 km długości i 7 km szerokości i liczy około 31000 (2010). Stolicą jest Victoria, a oprócz niego istnieje 16 małych wiosek na wyspie. Gozo znajduje się na północny zachód od głównej wyspy Malta.

Ludzie żyli na wyspie Gozo, ponieważ od około 5000 roku pne. KR, wyspa ma wiele historycznych atrakcji, aby pokazać – w tym specjalne Świątynie Ggantija, uważane wśród najstarszych na świecie budynku religijnego pozostaje. Innym ważnym stanowiskiem archeologicznym jest Kamienny Krąg Xaghra. W przeciwnym razie, istnieje kilka 22 kościoły na wyspie. Najbardziej uderzający jest duży kościół Xewkija z pokoju do 3.000 osób. Kościół ma kopuły, która jest większa niż ta spotykana w katedrze Świętego Pawła Londyn !

Gozo jest również znany ze swoich kolorowych stron karnawałowe. Szczególnie popularny jest coroczny karnawał w miejscowości Nadur. Strony są wszystkim tradycji ważne w Goze – a latem odbywają się koncerty i ognie sztuczne w każdy weekend w różnych miejscach na wyspie.

Liczba maltańskich potraw lub wariantów tych dań są związane z Gozo.

Najbliższe lotnisko jest Malta International Airport poza stolicy Valletta. Od Gozo jeden może używać zarówno promu pasażerskiego lub hydroplanem od portu Mgarr w południowej części wyspy, aby dostać się do Malta.