Wypożyczalnia samochodów Haifa

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Haifa

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Haifa. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Haifa. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Haifa

Wynajem samochodu Haifa
Wynajem aut Haifa

Hajfa jest jednym z portów izraelskich najważniejszych, i jest na północ od kraju, na Morzu Śródziemnym. Miasto liczy około 270.000 mieszkańców (2010), zaś aglomeracja liczy prawie 1 mln.

Mieszkańców Hajfy jest reprezentatywna pięciu religii – żydzi, muzułmanie, chrześcijanie, Druzowie i Baha’i. Jest jeszcze powszechna tolerancja między różnymi wspólnotami religijnymi tutaj.

Haifa regionu jest kulturalnym, handlowym i przemysłowym, a także ma dwa uniwersytety, wspaniałe parki, muzea, centra handlowe, plaże i różnorodne życie nocne.

Miasto znajduje się na południowej stronie Haifabukten – u stóp Góry Karmel (który jest 546 metrów wysokości). Góra ma bujnej roślinności, i został uznany Park Narodowy. Na górze Karmel jest Báb ukryte – które jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Istnieje także francusko-katolicki klasztor „Stella Maris” z 1200s.

Haifa ma także wiele ważnych muzeów – w tym imigracja i Maritime Museum, Science Museum, muzeum sztuki i „Museum Tikotin Sztuki Japońskiej” – co jest wspaniałe muzeum z eksponatami sztuki japońskiej.

Miasto ma też ogrody zoologiczne i botaniczne i piękne mil piaszczystych plaż nieco na południowy zachód od centrum miasta.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Ben Gurion International Airport, który znajduje się 110 km na południe od Hajfy (przez miasta Tel Aviv ).