Wypożyczalnia samochodów Hamburg Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Hamburg Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Hamburg Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Hamburg Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Hamburg Lotnisko

Wynajem samochodu Hamburg Lotnisko
Wynajem aut Hamburg Lotnisko

Hamburg Airport (HAM) jest międzynarodowy port lotniczy położony 8.5 km na północ od Hamburga centrum miasta.Lotnisko nazywa się w niemieckim „Flughafen Hamburg – Fuhlsbüttel”.

Hamburg Airport został otwarty w 1911 roku i jest najstarszym lotniskiem w Niemczech.Służy 13,6 milionów podróżnych roku (2011). Lotnisko posiada dwa zaciski budynki.

Około 60 linie lotnicze mają bezpośrednie loty z lotniska w Hamburgu do 125 miejsc na całym świecie – w tym do Zurychu, Palma de Mallorca, Londyn, Monachium, Nowy Jork, Szanghaj i Reykjavik.

Lotnisko posiada dwa budynki terminali, a tam jest duży wybór sklepów, restauracji i kawiarni. Ponadto, udogodnienia informacyjne licznik, pomieszczenia do negocjacji (miejsc 90 osób), banki, bankomaty, kantor wymiany walut, pokój zabaw dla dzieci, pierwszej pomocy, apteka, salon fryzjerski, Sanktuarium, Vip Lounge, Casino i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Istnieje także kilka hoteli na lub w pobliżu lotniska. Najbliżej jest „Radisson Blu – Hamburg Airport Hotel” i „Court Yard – Hamburg Airport”.

Aby dostać się z lotniska w Hamburgu i do centrum miasta, można autobusem, pociągiem (S-Bahn) lub taksówką. Jeśli chcesz wynająć samochód w Hamburgu, posiada wiele biur agencji wynajmujących samochody w hali przylotów na lotnisku – w tym Avis, Hertz, Sixt i Europcar.