Wypożyczalnia samochodów Hamburg

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Hamburg

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Hamburg. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Hamburg. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Hamburg

Wynajem samochodu Hamburg
Wynajem aut Hamburg

Hamburg (oficjalna nazwa: Freie i Hanzeatyckiego Miasta Hamburg), jest to „miasto-państwo” w północnych Niemczech.Położony jest nad Łabą, a odległość do Morza Północnego na temat. 110 km. Hamburg jest uważana za jedną z największych i najważniejszych miastach portowych. Ludność miasta wynosi około 1,8 milionów (2010).

Około 800, zamek został zbudowany Hammaburg brzegów Łaby, i wokół twierdzy wzrosła jako miasto dopiero później. W średniowieczu, Hamburg – obok Lubeka – głównym miastem Hanzy.

Podczas drugiej wojny światowej znaczna część miasta została zniszczona przez alianckie bombowce, ale to było w 1950 – i 1960-roku renowacji. Dzisiaj, Hamburg jest bardzo nowoczesną i zajęty miasta europejskiego.

Istnieje wiele różnych rodzajów atrakcji w Hamburg. Chyba najbardziej znanym jest Tierpark Hagenbeck – niemieckie najpiękniejszych i tradycyjnych zoo. Została zbudowana już w 1907, a obecnie obejmuje ponad 2500 zwierząt (z 360 gatunków). Park jest stale rozbudowywana, a także w bieżącym numerze parku ma wszystkie mnóstwo zwierząt z pokoju, a otrzymasz biesiada w takich obszarach naturalnych, jak to możliwe. Na 100-lecia w 2007 roku, otworzył nową tropikalne akwarium z rekinami i krokodyle.

Hamburg ma także swoją szafkę horror – Dungeons – wzorzec odpowiada (i bardziej znanych) w Londynie.Tutaj można przeżyć dramatyzuje, chłodzenie epizody w swojej historii. Wśród innych mało interesujące specjalnym do Hamburga erotyczne muzeum sztuki na Reeperbahn dzielnicy rozrywki wymienione. Tutaj znajdziesz najszerszą historyczną kolekcję sztuki erotycznej.

Bardziej tradycyjna instytucja sztuki, Hamburger Kunsthalle, w którym mieści się największy i najważniejszy galerię sztuki. Oto wystawianych dzieł sztuki zarówno przez starych mistrzów, takich jak Rembrandt i Rubens – i przez znanych modernistów, takich jak Jeff Koons czy Andy Warhol. Ponadto, Muzeum Narodowe i Museum für Kunst und Gewerbe są popularne miejsca.

Niektóre budynki Hamburga najsłynniejszych m.in. St Michaeli kościół z 1786 roku z jego 82-metrowej wieży i monumentalny budynek na końcu Speicherstadt z 1885 roku.

Istnieje również wiele terenów zielonych w Hamburgu. Najważniejsze, jezioro Alster w samym sercu miasta – i ogrody wokół niego. Istnieje kilka działań, w tym na zewnątrz żeglarstwo, wioślarstwo i kajakarstwo – oprócz czystego relaksu i rekreacji. Również piękne Planten un Blumen (Low niemieckiego Pflanzen und Blumen) jest popularnym miejscem turystycznym. Ta powstała już w 1886 roku.

Najbliższe lotnisko jest Hamburg Airport, który znajduje się w Fuhlsbüttel – 8,5 km na północ od centrum Hamburga.