Wypożyczalnia samochodów Horsens

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Horsens

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Horsens. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Horsens. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Horsens

Wynajem samochodu Horsens
Wynajem aut Horsens

Horsens jest miastem wschodniej Jutlandii. Miasto liczy 54 450 (2012) mieszkańców. Horsens znajduje się około 50 km km na południe od Aarhus i 200 na zachód od Kopenhaga.Jest głównym portem morskim znajduje się na końcu fiordu Horsens. Miasto otoczone jest typowy krajobraz moreny z niskich wzgórz i dolin utworzonych przez lodowce podczas ostatniej epoki lodowcowej.

W ostatnich latach wiele zrobiono w celu rozszerzenia i wzmocnienia kulturalnych. Kilka znanych międzynarodowych artystów takich jak Madonna, Bob Dylan, Jose Carreras, Robbie Williams, The Rolling Stones, U2, miał lub będzie miał koncerty w mieście

Jednym z największych wydarzeń kulturalnych w Danii jest coroczny Europejski Festiwal Średniowieczny biorąc miejsce w ostatni weekend sierpnia. Centrum Horsens jest następnie przekształcone w największy rynek średniowiecznej w Europie Północnej z działaniami i rozrywki dla dzieci i dorosłych w każdym wieku.

Horsens jest jednym z Danii najstarszych miast z miasteczka 1150.Plac jest wciąż Kościół Zbawiciela z 1200s. W średniowieczu było to ważne miasto z zamkiem i klasztory kilka. Architektura Bramy Söder jest warte studiowania dalej. Tuż przed Wielkanocą odbywają każdego roku wystawę Krym, który jest największy w Europie festiwal dla miłośników misteryjnych, którzy są zarówno pisarzy z kraju i zagranicy. Jest ważnym ośrodkiem handlowym i przemysłowym mieście, zwłaszcza dla przemysłu elektrotechnicznego i drukowanie.

Najbliższe główne lotnisko Billund Airport znajduje się 45 minut jazdy na zachód w czasie Horsens.Aarhus Airport znajduje się 90 km na północ od Horsens.