Wypożyczalnia samochodów Houston

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Houston

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Houston. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Houston. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Houston

Wynajem samochodu Houston
Wynajem aut Houston

Houston jest największym miastem w stanie Teksas – oraz o liczbie ludności około 2,2 milionów (2010), jest również 4-gi największa w USA. Houston jest inaczej centrum większego obszaru metropolitalnego (Houston-Galveston) z prawie 5,7 milionów mieszkańców.Na przełomie XIX i XX wieku było tylko prawie 50.000 osób, w Houston, więc był w 1900 jednym z miast najszybciej rozwijających się w Ameryce.

Houston Zobacz Texas „największy (oraz USA w drugim co do wielkości) port. Jest to przede wszystkim oleju i produktów związanych i bawełny są wywożone z tego miejsca. Odległość do Zatoki Meksykańskiej jest około 80 km.

Miasto zostało założone w 1836 roku i był w okresie 1837/39 i 1842/46, a następnie stolicą niepodległej Republiki Teksasu. Później rozwinął Houston stać się jednym z najważniejszych węzłów kolejowych w Ameryce. Miasto nie jest typowym miastem, ale są stosunkowo „dorosnąć” – to znaczy, że jest rozłożone na dużej powierzchni, a najbardziej przypomina bardziej lub mniej przypadkowy konglomerat przedmieść i dzielnic biznesowych.

Od 1960, Houston jest często określane jako „miasto Kosmicznej”, ponieważ NASA zdecydowała się umieścić swoje centrum sterowania dla załogowych misji kosmicznych tutaj. Znajduje się około 35 km na południowy wschód od centrum miasta, i nosi oficjalną nazwę „Lyndon B. Johnson Space Center.”

Houston jest inaczej ważne utdanningsby – z trzydziestu uczelniach. Największa jest University of Houston z prawie 40.000 uczniów.

Miasto zainwestowało również na kulturę i Alley Theatre jest uważana za jedną z najlepszych scen w Ameryce. Wśród innych atrakcji kulturalnych należy szczególnie Muzeum Historii Naturalnej i Muzeum Sztuk Pięknych nazwanych. Houston ma również jeden z najbardziej znanych orkiestr symfonicznych w Ameryce – a także największy na świecie kryty obiekt sportowy (Astrodome).

Najbliższe lotnisko jest Houston George Bush Intercontinental Airport, położony 37 km na północ od miasta. Jest to również jeden z najbardziej ruchliwych w Ameryce.