Wypożyczalnia samochodów Imperia

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Imperia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Imperia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Imperia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Imperia

Wynajem samochodu Imperia
Wynajem aut Imperia

Nadmorskiej miejscowości Imperia Położony w północno-zachodniej części Włoch nad Morzem Śródziemnym, w regionie Liguria – ok. 100 km na południowy zachód od miasta Genua.

Imperia ma około 43.000 mieszkańców (2010), a wcześniej dwa oddzielne miasta – Oneglia wschód, Porto Maurizio na zachodzie. Oneglia nowoczesne miasto Imperia Porto Maurizio i zabytkowej dzielnicy dzisiaj. Rzeka Impero różni dzielnic apart.

Imperia słynie produkcji oliwy z oliwek, a miasto muzeum „Museo del Olivio” goście mogą dowiedzieć się więcej na ten temat.

Inne atrakcje to Imperia San Maurizio Katedra z 1838 – w regionie największy kościół, klasztor Santa Chiara 1741 i kościół San Giovanni Battista z 1700 roku.

Imperia jest popularnym miejscem turystycznym w okresie letnim, a miasto jest piękna piaszczysta plaża idealna do kąpieli i uprawiania sportów wodnych.

W przeciwnym razie miasto ma fascynującą Muzeum Morskie, które możemy polecić wizytę.

Dzięki wypożyczalni samochodów w Imperii można wziąć przyjemne wycieczki i objazdy, w okolicy miasta pagórkowaty krajobraz z gór i lasów, średniowiecznych miast i malowniczych miasteczek nadmorskich kraju i ośrodek.

Włoski Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Genoa Airport, położony 110 km na północny wschód od Imperia.Również Nicea Airport – Côte d’Azur we Francji może być opcja.To międzynarodowe lotnisko znajduje się 91 km na południowy zachód od impera.