Wypożyczalnia samochodów Indianapolis

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Indianapolis

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Indianapolis. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Indianapolis. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Indianapolis

Wynajem samochodu Indianapolis
Wynajem aut Indianapolis

Indianapolis jest stolica amerykańskiego stanu Indiana, i znajduje się w pobliżu rzeki White River. Miasto liczy około 800 tysięcy (2010), jednak bierze się przedmieścia, jego populacja wzrośnie do ca. 1,7 mln.

Indianapolis jest głównym miastem przemysłowym – a także głównym ośrodkiem ruchu. Miasto jest również centrum edukacyjne, w tym dwa uniwersytety, Muzyka i Sztuka Department

Indianapolis została założona w 1821 roku, i był stan-stolicy przez większość swojej historii. Kiedy produkcja samochodów rozpoczęła się na dobre na początku 1900, opracowany Indianapolis stać się głównym town car US obok Detroit. W 1910 roku było ponad 60 zakładów produkcyjnych w Indianapolis. Historia ta znajduje odzwierciedlenie na to co roku od 1911 przebywał światowej sławy wyścig tutaj – „Indianapolis 500”.

Miasto ma inaczej szereg instytucji kultury do zaprezentowania. Wśród głównych atrakcji jest „White River State Park”, gdzie znajduje się także zoo. Inaczej jest bogaty Państwowe Muzeum jest popularne. To samo odnosi się do imponującej hali sportów – Dome Hoosier.

Jak w większości innych dużych miastach amerykańskich, gama sklepów i centrów rozległe i zróżnicowane – i tylko firma handlowa jest silnik w branży po większość fabryki samochodów zostały zamknięte w 1970 – i 1980-tych.

Marketer Indianapolis często – z niemałą dumą – jako miejsce narodzin byłego prezydenta Theodore’a Roosevelta i słynnego autora Kurta Vonneguta.

Najbliższe lotnisko znajduje się w Indianapolis International Airport, położony 11 km na południowy zachód od centrum miasta.