Wypożyczalnia samochodów Indonezja

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Indonezja

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Indonezja. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Indonezja. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Indonezja

Wynajem samochodu Indonezja
Wynajem aut Indonezja

Indonezja to archipelag składający się z 17 wysp, 506 położonych w Azji Południowo-Wschodniej między Australią i Azji kontynentalnej.Sześć największych i najbardziej zaludnionych wysp, Sumatra, Jawa, Celebes, Bali, Borneo i Irian Jaya. Indonezja jest największym na czwartym najbardziej zaludnionym krajem z 237 424 363 (2011) mieszkańców.Kapitał jest Jakarta.Akcji Indonezja długie granice z Papui-Nowej Gwinei, Timoru Wschodniego i Malezja.Inni sąsiedzi Filipiny, Australia i Singapur

Indonezja znajduje się w obszarze, w którym trzy części skorupy spotykają. Kraj zatem wiele wulkanów i trzęsienia ziemi są częstym zjawiskiem.

Indonezja jest krajem z największą liczbą muzułmanów na świecie, ale także kultura nosi ślady różnorodności religijnej z wpływami hinduizmu, buddyzmu, islamu i animizm. Ludność jest zróżnicowana z ponad 300 grup etnicznych, w większości są Malajski.

Kraj był kolonią od 1799 holenderski do 1949. General Suharto przejął władzę w wyniku zamachu stanu wspieranego przez CIA w 1967 roku, a następnie, że niepokój, setki tysięcy zwykłych ludzi oskarżony komunistów i lewicowych i zabity. Suharto do dymisji w 1998 roku, po ogromną presją i dlatego powszechną korupcję i poważnymi problemami finansowymi.

7. Grudnia 1975 Indonezja inwazji Timoru Wschodniego, która właśnie stała się niezależna od Portugalii, i sprawiło, że część Indonezji.Około 200 000 East Timor szelki zginęło, to stanowi około jedną trzecią populacji.Timor Wschodni uzyskał niepodległość 20 Maj 2002

Kraj ma tropikalny klimat morski i wysokiej wilgotności. Istnieją niewielkie różnice w temperaturze i średnia temperatura wynosi 27-28 stopni na nizinach. Wyspy charakteryzują zalesionych gór, a lasy zajmują 70% powierzchni kraju. Indonezji Najwyższym szczytem jest Puncak Jaya jest 5030 metrów. Lasów tropikalnych w Indonezji jest trzecim największym na świecie i wylesianie jest poważne zagrożenie.

Kraj jest popularny wśród turystów, w 2009, 6,5 mln turystów odwiedziło ten kraj. Przede wszystkim atrakcją są jej przyjemny klimat i plaże. Najbardziej popularnym miejscem jest słynny Island Resort Bali.To nie tylko wspaniałe krajobrazy i plaże, ale jest znany ze swojej kultury i sztuki tańca, rzeźba, malarstwo, rzemiosło i muzyka.

Głównym portem lotniczym jest Soekarno-Hatta International Airport w Dżakarcie. Drugim najczęściej odwiedzanym znajduje się w East Java i Juanda International Airport. Na Bali jest Denpasar International Airport.

Miejsca docelowe