Wypożyczalnia samochodów Jamajka

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Jamajka

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Jamajka. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Jamajka. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Jamajka

Wynajem samochodu Jamajka
Wynajem aut Jamajka

Jamajka to wyspa w Major Antyli, i jest trzecim co do wielkości wyspa na Karaibach, po Kubie i Hispanioli. Wyspa liczy 2.889.187 mieszkańców (2012).Stolicą jest Kingston, która ma jeden z największych naturalnych portów na świecie, Kingston Harbour.

Krzysztof Kolumb był pierwszym Europejczykiem, który przyszedł na Jamajce w 1494 roku. Wyspa była kolonią brytyjską 1665/62, i jest dziś częścią Wspólnoty Brytyjskiej z Queen Elizabeth II jako formalnego napowietrznych. Językiem urzędowym jest język angielski, ale najczęściej są patwa, kreolski słownictwa głównie z języka angielskiego.

Atrakcje turystyczne na wyspie to Dunn River Falls w St Ann, YS Falls w St Elizabeth, Blue Lagoon w Portland i Port Royal. Najpiękniejsze plaże znajdują się na północnym i zachodnim wybrzeżu wyspy. Wyspa ma mnóstwo dzikich zwierząt, i tam są również krokodyle i niebezpieczne węże. W ciągu ostatnich lat, stworzyła kilka rezerwatów przyrody.

Klimat na Jamajce jest tropikalny, z pogody gorący i wilgotny, chociaż wyższe regiony śródlądowe są bardziej umiarkowany. Najwyższym szczytem jest Blue Peaks Mountain, który znajduje się 2256 metrów nad poziomem morza. Niektóre obszary na południowym wybrzeżu wyspy, takie jak Liguanea Plain i Pedro Plains, jest stosunkowo suche. Jamajka leży w pasie huraganów na Oceanie Atlantyckim.

Jamajka posiada jedną z najwyższych stóp morderstw na świecie od wielu lat, według szacunków ONZ. Wielu działaczy praw człowieka nazywają Jamajka „najbardziej homofobicznych miejsce na ziemi.” 90,9% mieszkańców Jamajki jest afrykański tło, ale to wciąż biały klasy wyższej, który dominuje.

Kraj jest znany ze swojej muzyki ze znanym muzykiem reggae Boba Marleya do naruszenia. Ska, Mento, Rocksteady, Dub, a ostatnio, dancehall i ragga, gatunki muzyczne, wszystko pochodzi z wyspy. Ian Fleming, który mieszkał na Jamajce, wielokrotnie wykorzystywany wyspy jako inspiracji do powieści o Jamesie Bondzie.

Jamajska kuchnia znana jest za pomocą specjalnej mieszanki przypraw. Jamajka jest również domem dla Red Stripe piwa i jamajska Blue Mountain Coffee.

Wyspy największym lotniskiem, Sir Donald Sangster International Airport, położony w centrum kurortu Montego Bay.Inne główne lotniska są Norman Manley w Kingston i Iana Fleminga w Boscobel, Saint Mary Parish.