Wypożyczalnia samochodów Japonia

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Japonia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Japonia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Japonia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Japonia

Wynajem samochodu Japonia
Wynajem aut Japonia

Japonia jest imperium w Azji Wschodniej, który składa się z kilku wysp zachodniego Pacyfiku. Największe wyspy to (z południa na północ): Kiusiu, Shikoku, Honsiu i największa z nich, Hokkaido. Między Japonią a kontynentalnymi Japonii morze i najbliższych sąsiadów na kontynencie Chiny, Korea Północna, Korea Południowa i Rosja.

Japonia ma na świecie 10-sza największą populację, z 126.659.683 (2012) osób, a na świecie trzecią siłą gospodarki.Japońska stolica Tokio znajduje się na wyspie Honsiu.

Wszystkie wyspy są górzyste, i często są przedmiotem działalności wulkanicznej i zmiany w skorupie ziemskiej. Około 73% powierzchni kraju jest objęte górach z gór, który biegnie przez głównych wysp. Japonii najwyższa góra jest słynny Mount Fuji, która jest 3776 m To może się wspiąć, a najlepsze miesiące to lipiec i sierpień. Pobliżu Fuji jest pięć jezior parków rozrywki i sportów wodnych.

Japonia posiada bogactwo zabytków i atrakcji do zaoferowania turystom.Najważniejsze miasta i Tokio jest Osaka, Kyoto, Hiroshima, Kanazawa i Sapporo.Winter Town Nagano, który był miejscem organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 1998 roku, wielu możliwości narciarskich.

Meiji Jingu jest jednym z parków w Tokio najpiękniejszych i jest jednym z najbardziej święte w Japonii. Inne popularne budynki Kiyomizu Temple od 1200s, Pałac Cesarski w Kioto i Zamek w Osace.

Japonia prowadzi starożytnego dziedzictwa z tradycji muzyki artystycznej, tańca ludowego, rzemiosła i różnych tradycji i ceremonii herbaty ceremonii. Mają swój własny, charakterystyczny kuchni gdzie oprócz składników przyrody i pór roku, a także estetyczne, waży ciężko. Jest to zgodne z filozofią buddyjską – skromność i pokora charakteryzuje również japońskiego stylu życia.

Badania archeologiczne wskazują, że Japonia była już zamieszkana przez ludzi przez ponad 35.000 lat temu, w czasie, co jest znane jako okresu późnego paleolitu. Od 1100 do 1868 roku, Japonia była rządzona przez innego feudalnej dikaturer. Japonia obsługiwana Niemcy w czasie II Wojny Światowej, która zakończyła się bombardowań atomowych na Hiroszimę i Nagasaki w 1945 roku.

Główne lotniska są Narita International Airport, 60 km na wschód Tojyo i Kansai International Airport 50 km na południowy wschód od Osaki.