Wypożyczalnia samochodów Järvenpää

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Järvenpää

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Järvenpää. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Järvenpää. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Järvenpää

Wynajem samochodu Järvenpää
Wynajem aut Järvenpää

Järvenpää (szwedzki Jarvenpaa) z siedzibą w Helsinkach regionu 38 km na północ od stolicy. Miasto liczy 39 457 (2012) mieszkańców i jest położony nad jeziorem Tuusulanjärvi.

Järvenpää jest ważnym ośrodkiem handlowym i przemysłowym mieście specjalizująca się w wysokiej technologii metali. Miasto jest siedzibą wielu firm międzynarodowych udanych że Metso Paper i Rocla. Posiada bardzo dobre połączenia kolejowe. Istnieje również zielone miasto z ładnymi parkami i oferuje doskonałe możliwości dla rekreacji i aktywnego wypoczynku.

Järvenpää znany jest domem dla najbardziej znanego fińskiego kompozytora Jeana Sibeliusa, (był tymczasowo urodzony w Hämeenlinna w 1865). Znajduje się dwa kilometry na południe od miasta, a dom, w którym mieszkał od 1904 Sibelius aż do swojej śmierci w 1957 roku została przekształcona w muzeum.

Miasto ma bardzo bogate życie kulturalne. Järvenpää Hall jest jednym z najbardziej popularnych salach koncertowych w regionie Helsinek oraz konferencji ważnego. Doroczny Festiwal Sibelius, cykl koncertów od października do grudnia, zyskała międzynarodowe uznanie. Kolejnym wydarzeniem jest coroczny Festiwal Blues Nad jeziorem, które gromadzi miłośników bluesa z całej Europy tygodni w okresie letnim, a to niebieskie wydarzeniem w Europie.

Najbliższe główne lotnisko Helsinki-Vantaa.Lotnisko jest 34 km od centrum miasta.