Wypożyczalnia samochodów Jordania

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Jordania

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Jordania. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Jordania. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Jordania

Wynajem samochodu Jordania
Wynajem aut Jordania

Jordania jest Arab królestwo na Bliskim Wschodzie / w Azji Zachodniej. Graniczy Syria na północy Iraku do północno-wschodniej, w Izraelu i na Zachodnim Brzegu na zachodzie i Arabii Saudyjskiej na południowym wschodzie.Kapitał jest Amman i Jordania ma populacja jest 6.508.271 (2011) mieszkańców.

Jedyny port Jordanii znajduje się na południowo-zachodnim krańcu, w Zatoce Akaba, która podzieliła się z Izraela, Egiptu i Arabii Saudyjskiej. Ponad połowa z Jordanii jest objęty arabskiej pustyni .. W odróżnieniu od państw arabskich na południu i wschodzie, Jordania nie ma zasobów ropy naftowej. Gospodarka w dużej mierze zależy usług, turystyki i rozwoju, gdzie USA jest głównym dostawcą.Jordania jest ważnym sojusznikiem USA, a także z Egipt jest jedynym krajem arabskim, który jest w pokoju z Izraelem.Religią jest islam i na temat. 92% ludności to muzułmanie, ale Jordania jest uważany za jeden z najbardziej zlaicyzowanych krajach zachodnich i arabskich.

Głównym zabytkiem jest skalne miasto Petra, który kwitł od około 400 roku pneKr. do około roku 300 ADZł, a na listę siedmiu nowych cudów świata. W mieście Jerash, oldtidsbygningene wizyta grecko-rzymskiego miasta Jerash. Dla zainteresowanych w religii jest Mt. Nebo Baptist Site, a miasto mozaika Madaba, ciekawych miejsc. Nature bazie doświadczenia wykorzystywane zwłaszcza przez pustynię i turystyki górskiej, szczególnie w Wadi Rum. Tętniące życiem kluby nocne z nocnych klubów, dyskotek i barów w Amman, Irbid i Aqaba znajduje się daleko na północ od Zatoki Akaba. Roczny festiwal Distant ciepła zalicza się jeden z najlepszych na świecie 10 rave.

Jordania jest sklasyfikowana jako kraj z „średnim rozwoju człowieka” przez Raportu o Rozwoju Społecznym 2011.

W 1999 roku zmarł król Husajn, który rządził krajem przez 46 lat. Jego syn, Abdullah II ma ogromne zadanie utrzymać stabilność. Narodowy Program, który obejmuje długoterminowe politycznych, gospodarczych i społecznych nie zostały jeszcze przyjęte.

Queen Alia International Airport jest największym lotniskiem Jordana znajduje się w obszarze Zizya, 32 km na południe od Ammanu.

Miejsca docelowe