Wypożyczalnia samochodów Kanada

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Kanada

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Kanada. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Kanada. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Kanada

Wynajem samochodu Kanada
Wynajem aut Kanada

Kanada jest – z wyjątkiem Alaski – północna część kontynentu północnoamerykańskiego.W obszarze IT jest drugim największym na świecie kraju (niemal 10 mln km2) – podczas gdy liczba ludności wynosi około 33 mln EUR (2010), co oznacza, że ​​ludzie w różnych częściach kraju żyją stosunkowo rozproszone. Kanada jest administracyjnie podzielony na 10 prowincji i 3 terytoriów.

Stolicą jest Ottawa (ca.825 000 mieszkańców), ale więcej miast są większe – w tym Toronto (największy), Montrealu i Calgary.Inne ważne miasta to Québec i Vancouver.

Kanada jest krajem dwujęzycznym, gdzie około 62% populacji ma angielskiego jako języka ojczystego, podczas gdy ca. 25% po francusku. Reszta mówi jeden z kilku języków mniejszości. Francuski jest dominujący w prowincji Quebec.

Północy kraju istnieje kilka dużych wysp, a gdy brzeg wokół nich i dodaje wybrzeżu kontynentalnej Kanady w tym kraju jest całkowita linia brzegowa prawie 100 000 km.Odpowiada to prawie 2,5 razy obwód Ziemi na równiku. Znaczna część kraju jest pokryta w inny sposób przez jeziora i lasy.

Zachodzie kraju, znajdziemy potężne Góry Skaliste Góry (który nadal na południe przez USA ), a nowoczesne ośrodki narciarskie są tu wśród najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w Kanadzie.W przeciwnym razie kraj może zaoferować wiele wspaniałych parków narodowych. Niektóre z nich znajdują się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Kanada jest największym lotniskiem i głównym lotniska Toronto Pearson International Airport.W przeciwnym wypadku, duże lotniska międzynarodowe również Vancouver i Calgary.