Wypożyczalnia samochodów Kansas

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Kansas

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Kansas. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Kansas. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Kansas

Wynajem samochodu Kansas
Wynajem aut Kansas

Kansas City znajduje się w stanie Missouri przez rzeki Missouri. Miasto ma około 450.000 mieszkańców (2010), zaś aglomeracja liczy 2 mln.

Kansas City został założony w 1821 roku – w tym samym roku jako stan Missouri wszedł Unii – i jest dziś ważnym miastem przemysłowym i głównym ośrodkiem ruchu. Poza tym, miasto jest centrum edukacji z uniwersytetem, oranżeria oraz college’ów kilka.

Poszczególne obszary miasta leży w pierścień wokół centrum, i była przedmiotem gruntownego remontu w 1980 roku. Wiele z Kansas City charakteryzuje dzisiaj nowoczesnych budynków wysokościowych z biur, hoteli, restauracji i sklepów.

Kansas City był to okres od 1920 do 1940 roku, znanych jako „mekka jazzu”, i nadal istnieje wiele klubów jazzowych w Downtown stara się kontynuować tę spuściznę.

Jedną z głównych atrakcji w mieście jest prestiżowa galeria sztuki „Nelson-Atkins Museum of Art”. Istnieje również kilka innych ciekawych galerii i muzeów w Kansas City. Miasta Główny budynek jest Harry S. Truman Sports Complex, który w 1973 roku po ferdigstillellsen zawiera podwójny stadion baseballu i futbolu amerykańskiego.

Najbliższe lotnisko znajduje się w Kansas City International Airport, położony 24 km na północny zachód od centrum miasta.