Wypożyczalnia samochodów Karlsruhe

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Karlsruhe

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Karlsruhe. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Karlsruhe. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Karlsruhe

Wynajem samochodu Karlsruhe
Wynajem aut Karlsruhe

Karlsruhe jest miastem, w Badenii-Wirtembergii z siedzibą w południowo-zachodniej części Niemiec, w pobliżu granicy francusko-niemieckiej i Renu.Karlsruhe została założona w 1715 w Karlsruhe Palace, kiedy Niemcy były serie księstw i miast-państw.

Miasto znane jest z charakterystycznej architektury i urbanistyki miasta. W centrum tych struktur, zamek został zbudowany, i od tego centrum promieniowała na 32 ulicach na zewnątrz. Z tego powodu system planowania mogą przypominać Karlsruhe fan został przydomek „miasto wentylatora”. Wiele ulic jest dziś, a zamek (lub pałac, jak często nazywa) z ogrodu botanicznego i parku w środku tej struktury, to z pewnością warto odwiedzić.

Ze względu na podobieństwo z kapitałem amerykańskim, został on spekulowali, że Karlsruhe został model planowania miasta w Waszyngtonie

Miasto ma dobre działań kulturalnych, takich jak kina, muzeów i sal koncertowych. Jednym z nich jest Galeria Sztuki Państwo z malowidłami z sześciu różnych wieków. Miasto ma swoją operę.

Stacja kolejowa znajduje się strefie rekreacyjnej Stadtgarten gdzie znajduje się także zoo. Miasto jest ośrodkiem uniwersyteckim i badania. Jest szeroko zakrojone badania i rozwój z naciskiem na zrównoważonej energii i technologii internetowych w mieście.

Najbliższe główne lotnisko Baden Airpark znajduje się 40 km od miasta Karlsruhe. Innym ważnym lotnisko Stuttgart, ca. 84 km od Karlsruhe.