Wypożyczalnia samochodów Kenia

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Kenia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Kenia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Kenia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Kenia

Wynajem samochodu Kenia
Wynajem aut Kenia

Republika Kenii to kraj w Afryce Wschodniej, która leży na równiku. Graniczy na południu Tanzanii, Ugandzie na zachodzie, Sudan Południowy na północnym zachodzie, na północy Etiopii, Somalii na północny wschód. Kraj liczy 43.013.341 (2012) mieszkańców i stolicą jest Nairobi.To wychodzi na Ocean Indyjski na wschodzie i Jezioro Wiktorii na zachodzie. Trzy największe miasta Nairobi, Mombasa i Kisumu

Kenia jest popularnym miejscem turystycznym z bogatą przyrody i zachwycającej scenerii, turystyka jest głównym źródłem dochodu w kraju. Popularnym zajęciem jest pójść na safari w jednym z licznych rezerwatów przyrody i parków narodowych, jak Tsavo East i West, Masajowie Mara, Nakuru, Amboseli, Meru, Mt.Kenia lub Aberdares Park Narodowy.Słonie, wskazał nosorożca, lamparta i kafferbøffel znaleźć zarówno w otwartym terenie i lasy górskie. Na sawannie żywej żyrafy, zebry, guziec, lew, gepard i pies hieny. W rzekach i jeziorach żyją hipopotam i nilkrokodille.

Na wybrzeżu znajdują się piękne plaże, jak światowej sławy plaży Kilifi, gdzie odbyło się międzynarodowe konkursy żeglarskie hhvert roku. Lamu to piękna wyspa z ponad 1000 lat w Gammelby Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Mount Kenia, z trzech szczytów, które zataczają ponad 5000 metrów nad poziomem morza stale ośnieżone, jest kolejną atrakcją.

Po turystyka, rolnictwo jest największym stopniu przyczynia się do gospodarki Kenii, w tym leśnictwa i rybołówstwa. Kenia jest głównym producentem kawy i kwiatów, i herbata.

Znaczna część gruntów dawniej kolonią brytyjską aż do 1963 roku pod nazwą brytyjskiej Afryki Wschodniej.

Kenia posiada zróżnicowaną populację, która zawiera większość głównych grup etnicznych i językowych w Afryce.

Kenia źle na ocenę indeksu korupcji Transparency International.

Praca dzieci jest powszechne w Kenii. Większość pracuje w rolnictwie, ale także prostytucja wśród dzieci jest powszechna. Przyczyny pracy dzieci są ubóstwo, brak dostępu do edukacji i słabych instytucji państwowych.

Jomo Kenyatta International Airport (także nazywany Embakasi Airport i Nairobi International Airport) jest największym portem lotniczym Kenii.Znajduje się 15 km od Nairobi.

Miejsca docelowe