Wypożyczalnia samochodów Kokkola

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Kokkola

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Kokkola. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Kokkola. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Kokkola

Wynajem samochodu Kokkola
Wynajem aut Kokkola

Kokkola (Kokkola w języku szwedzkim) to miasto i gmina w Finlandii. Miasto znajduje się w Finlandii Zachodniej i jest częścią regionu Centralnej Ostrobothnia z populacją 46 714 (2012) mieszkańców.

Kokkola został założony w 1620 przez Gustawa II Adolfa. Pierwotnie handlowych i wysyłki, ale w 1900 przemysł nadal swoje piętno na dzielnicy biznesowej i stworzył znaczący wzrost liczby ludności. Miasto jest dziś administracyjnym, kulturalnym i gospodarczym centrum Mellersta Ostrobothnia regionie.

Kokkola jest dwujęzycznym gmina, a około jednej piątej to szwedzko-speaking. Istnieje połączenie promowe do Skelleftehamn Szwecja.Miasto jest inaczej północ gmina w Finlandia ze znaczącym udziałem szwedzkich głośników.

Atrakcją w Kokkola jest stary Neristan z drewnianymi budynkami w centrum miasta. Miło jest poczuć go na piechotę. Wielu turystów na wycieczkę łodzią z M / S Jenny odwiedzić latarnię na myśli wyspiarskich. Na Kaarlela lokalnej Kirkonmäki muzeum historii można zapoznać się z lokalnymi zwyczajami i tradycjami budowlanymi.

Jeden z najstarszych budynków w mieście jest kościół z 1550 roku, a latem są darmowe koncerty odbywają się tutaj.Kolejny zabytkowy budynek jest Pedagogio, szkoła z 1696. Charakter muzeum Kieppi posiada zbiory niemal wszystkich ptaków i ssaków fińskiej.

Badelandet VesiVeijari jest rajem dla całej rodziny, z 12 różnymi basenami, zjeżdżalniami, jacuzzi, saun mm. W sezonie letnim jest również podgrzewany basen i 80 m zjeżdżalnia.

Lotnisko Kokkola-Pietarsaari Lotnisko znajduje się 19 km od centrum miasta.