Wypożyczalnia samochodów Kolonia

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Kolonia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Kolonia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Kolonia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Kolonia

Wynajem samochodu Kolonia
Wynajem aut Kolonia

Kolonia znajduje się we wschodniej części Niemiec, w Nadrenii Północnej-Westfalii.Miasto ma około 1 mln mieszkańców (2011), i jest 4. najwyższy (po Berlin, Hamburg i Monachium ).

Kolonia znajduje się po obu stronach Renu, osiem mostów łączących dzielnice. Kolonia jest ważnym węzłem komunikacyjnym i posiada duży port śródlądowy. Część Kolonia miejskiego i przemysłowego regionu „Rhein-Ruhr”.

Miasto jest ważnym gospodarczym, kulturalnym i historycznym centrum regionu i ważnym ośrodkiem handlowym. Jest to również jeden z najważniejszych w Niemczech centrum finansowego – z wielu banków i firm ubezpieczeniowych. Ponadto, Uniwersytet Kolonii i CA. 50.000 mieszkańców to studenci.

W Starym Mieście „Altstadt” jest słynna katedra w Kolonii od 1200s. To jest Roman katedra katolicka, a jednym z miast najbardziej znanych zabytków. Katedra posiada dwie wieże (157 metrów wysokości), jest drugim na świecie najwyższy budynek Gothic. Katedra od 1996 r. na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Inne atrakcje turystyczne to Kolonia Rzymński kościół „Gross St Martin” z 1200s, Ratusz z 1569 w stylu renesansowym, Schnutgen Museum – z wystawy sztuki religijnej, Muzeum Ludwiga – z wystaw sztuki współczesnej i Muzeum Rzymsko-Germańskie – z archeologicznych eksponatów.

Miasto posiada również wiele parków i terenów rekreacyjnych – w tym „Rheinpark”. Aby dostać się tutaj można wziąć kolejka linowa „Rheinseilbahn” – który istnieje od 1957 roku. By Rheinpark również zoo miasto.

Kolonia ma inaczej dobre zakupy i nocnych klubów.

Lotnisko Kolonia / Bonn Airport znajduje się 15 km na południowy wschód od centrum miasta.