Wypożyczalnia samochodów Kowno

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Kowno

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Kowno. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Kowno. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Kowno

Wynajem samochodu Kowno
Wynajem aut Kowno

Kowno jest Litwy drugim największym miastem, i znajduje się w centrum kraju, gdzie rzeki Neris i Nemunas parze.Jego populacja wynosi około 364.000, a miasto jest ważnym węzłem transportu – w tym z kraju drugim największym lotniskiem międzynarodowym.

Kowno został założony w 1000 i był w średniowieczu zarówno busy centrum handlowego i strategicznie ważne twierdzy. Miasto ma jednak w całej historii został poddany serii druzgocących ataków – ostatni raz w czasie 2 World War. Okres (1920-1940) był w Kownie litewski kapitał.

Nowoczesne Kowno koncentruje się na kulturze i edukacji – i tu jest Agricultural College, technikum i kilka szkół publicznych. Miasto posiada również wiele teatrów, muzeów i teatrów, a także piękne i dobrze odwiedził ogród botaniczny.

Przez środek biegnie 2 km długości „Frihetsavenyen” (Laisves aleja), a co za tym idzie, możemy znaleźć stare miasto „Arch Katedry” i ratusz z połowy 1500 (który jest zdominowany przez elegancką wieżą). Wiele budynków w starej części miasta, położonych wzdłuż wąskich, malowniczych uliczek, średniowieczny, i powiatu jako całości, stanowi główną atrakcją w Kownie.

Inne atrakcje to dwa popularne muzea Witolda Wielkiego Muzeum Wojskowe, które mieści się w budynku w stylu Art Deco, a litewskie Muzeum Sportu.

Najbliższe lotnisko znajduje się w Kownie International Airport, położony 15 km na północny wschód od miasta.