Wypożyczalnia samochodów Kuala Lumpur Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Kuala Lumpur Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Kuala Lumpur Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Kuala Lumpur Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Kuala Lumpur Lotnisko

Wynajem samochodu Kuala Lumpur Lotnisko
Wynajem aut Kuala Lumpur Lotnisko

Kuala Lumpur International Airport (KUL) jest Malezji Największy port lotniczy.Znajduje się on w Sepang, ca. 50 km na południowy zachód od stolicy Kuala Lumpur, i został oficjalnie otwarty w dniu 27 Czerwca 1998 roku.Aż 35 milionów pasażerów rocznie obsługiwanych tutaj i na lotnisko jest więc także jednym z największych w Azji Południowo-Wschodniej.

Istnieją dwa terminale na lotnisku (Main Terminal i Terminal Satelitarny), które są połączone ze sobą za pomocą automatycznego pociągu. Lotnisko jest bazą dla linii lotniczych Malezja Airlines i AirAsia, ale inaczej stałe połączenie trasy (przez wielu międzynarodowych linii lotniczych) do wielu miejsc na całym świecie.

Istnieją dwa pociągi pomiędzy lotniskiem i Kuala Lumpur: bardzo szybki, motorniczego metra ekspresowych i bardziej tradycyjny pociąg podąża tą samą drogą, ale zatrzymuje się na kilku stacjach. W przeciwnym razie istnieje wiele autobusów z głównych stacji w podziemiach parkingu lotniska. Jeśli zdecydujesz się wziąć taksówkę (stałe stawki do Kuala Lumpur centrum miasta), można kupić bilet z wyprzedzeniem w hali przylotów.

Jeśli chcesz wynająć samochód w Kuala Lumpur, ma kilka firm wynajmujących samochody w swoich oddziałach na lotnisku – w tym Avis, Budget, Hertz, krajowym i oszczędny.

Ogólnodostępne udogodnienia w Kuala Lumpur International Airport jest bardzo dobra. To ma kilka restauracji i barów w obu terminali, jak również duży wybór sklepów, plac zabaw dla dzieci itp.

Istnieją dwa hotele na lotnisku – KLIA Pan Pacific Hotel Airside Hotel Transit. Ponadto, istnieją dwa hotele położone w bliskiej odległości na terenie lotniska – Concorde Inn Hotel i Hotel Empress.