Wypożyczalnia samochodów Kuala Lumpur

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Kuala Lumpur

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Kuala Lumpur. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Kuala Lumpur. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Kuala Lumpur

Wynajem samochodu Kuala Lumpur
Wynajem aut Kuala Lumpur

Kuala Lumpur to stolica Malezji, znajduje się na zachód kraju – około 40 km od wybrzeża.Jest również centrum oddzielnym terytorium federalnym w stanie granicach Selangor. Populacji jest około 1,8 mln, a miasto ma silną pozycję jako głównego centrum handlowego w Malezji, kulturalne i edukacyjne.

Kuala Lumpur został założony jako miasto górnicze przez Chińczyków w 1857 roku rozwijała się szybko i coraz więcej funkcji. W ostatnich latach, w kierunku rozszerzenia współczesnego metropolii jest ogromne.

Dziś Kuala Lumpur jest wyraźnie oznaczony przez gwałtowny i silny Malezji wzrostu gospodarczego i nowoczesnej architektury z wieżowców i budynków biurowych charakteryzować dużą część krajobrazu miejskiego. Jednak miasto ma również kilka bardziej tradycyjnej architektury do popisu, zarówno chińskich i muzułmańskich inspirowane. Doprowadziło to do rozwoju utworzyli wiele centrów. Większość zabytków znajdują się w tradycyjnym centrum, położony u zbiegu KELANG i Gombak spotkać.

Wśród celów Merdeka wizyty naturalnego („Plac Wolności”), która Malaya-Federation została ogłoszona w 1957 roku. Także Town China Town, z jego niepowtarzalnym charakterze chińskim, muszą zostać wymienione. Inne tradycyjne atrakcje to Zgromadzenie Narodowe, National Monument, National Mosque i kilka ciekawych muzeów. Nowożeńcy często również dodać z powrotem drogowego działalność Taman parku Tasek Perdana.

Jeśli chodzi o nowoczesnej architekturze, znajduje się kilka wybitnych wieżowce, co przyczynia się w znacznym stopniu do tworzenia w Kuala Lumpur „Skyline”. Dotyczy to przede wszystkim do Malezji Telecom budynku (310 metrów), Plaza Rakyat (382 metrów) i 450 m wysokości tvillingskyskraperen „Petronas Twin Towers”. Spektakularny kładka połączy 41 i 42 podłoga z dwóch „wież” – a tym jest 170 metrów w dół do poziomu ulicy.

Miasto jest inaczej jasne wielokulturowy charakter, w którym można zobaczyć minarety, iglice, chińskie pagody i świątynie hinduskie bok siebie.

Najbliższe lotnisko jest Kuala Lumpur International Airport, które jest ok.. 50 km na południowy zachód od miasta.