Wypożyczalnia samochodów Limoges

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Limoges

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Limoges. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Limoges. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Limoges

Wynajem samochodu Limoges
Wynajem aut Limoges

Limoges jest centrum administracyjnym francuskim regionie Limousin i stolicą Haute-Vienne. Miasto położone jest w zachodniej części obszaru Masywu Centralnego, rzeki Vienne. Ludność miasta wynosi około. 140 000 (2008), jednak bierze się na przedmieściach, a rosnąca liczba ludności około 180.000.

Limoges posiada od 1700 roku znana z przemysłu porcelanowego. Również inne branże dotknął miasto, które od wczesnego średniowiecza również była ważnym centrum handlowym i kulturalnym.

Wśród atrakcji w Limoges, kilka pięknych średniowiecznych budynków obejmują między Saint-Étienne Katedra z 1200s i Saint-Michel-des-Lions-kościół z 1400. Miasta pałac biskupi – wspaniały budynek w stylu barokowym z 1700 roku – jest teraz muzeum. Istnieją również muzea z ceramiki, porcelany i emalii z Limoges, gdzie można zapoznać się z miasta najważniejszych historii biznesu.

Pozostałe atrakcje to m.in. kryptę świętego St Martial (900’S) i ruiny starożytnego rzymskiego amfiteatru, kaplica St-Aurélien (wymienione w latach 1300-1600). Ciekawe ruiny 1100-wiecznym zamku Chalucet mogą również odwiedzić około 10 km poza miasto.

Najbliższe lotnisko jest Limoges – Bellegarde Airport (Aéroport de Limoges – Bellegarde), ca. 6 km na północny zachód od miasta.