Wypożyczalnia samochodów Maarianhamina

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Maarianhamina

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Maarianhamina. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Maarianhamina. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Maarianhamina

Wynajem samochodu Maarianhamina
Wynajem aut Maarianhamina

Mariehamn (fiński: Maarianhamina) jest stolicą Wysp Alandzkich jest położony w południowej części wyspy. Åland jest autonomiczna, zdemilitaryzowana archipelag należy do Finlandii, pomiędzy Szwecją i Finlandii w regionie Morza Bałtyckiego.Mariehamn znajduje się na głównej wyspie Fasta Alandzkich jest jedynym miastem Åland. Mariehamn ma 11 286 (2012) mieszkańców.Oprócz fińskiej rozmowie, jak również wszystkich obywateli Szwecji.

Mariehamn został założony w 1861 na Wyspach Alandzkich w czasie i reszty Finlandii była częścią Rosji.Miasto jest nazwany na cześć żony cara Aleksandra II Rosja, Maria Aleksandrowna.

Mariehamn to główne miasto portowe i miał aż do II wojny światowej duża flota żaglowców. Wschodni port jest jednym z najbardziej ruchliwych w Skandynawii. Istnieje promem do Helsinek i Turku na kontynencie, Sztokholm i Kapellskär w Szwecji i Tallin w Estonii.

Od Åland poza UE celnej strefy jest dobre wolnocłowe szans. Ruch turystyczny jest znaczny i uczynić swoje piętno na mieście, które ma dobre zakwaterowanie i zaplecze gastronomiczne.

Mariehamn, kilka budynków zaprojektowany przez fińskiego architekta Lars Sonck, który przeniósł się do Wysp Alandzkich jako dziecko. Budynki zaprojektowane przez niego to kościół Mariehamn (1927), główny budynek na Alandzkich na Morzu College (1927) i Halla (1939). Inne atrakcje to m.in. Muzeum Sztuki, Muzeum statku Pommern i Alandzkich Muzeum Morskiego.

Mariehamn Airport znajduje się 3 km na północny zachód od centrum miasta Mariehamn.