Wypożyczalnia samochodów Mallorca Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Mallorca Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Mallorca Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Mallorca Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Mallorca Lotnisko

Wynajem samochodu Mallorca Lotnisko
Wynajem aut Mallorca Lotnisko

Lotnisko Palma de Mallorca (PMI) – znany również jako lotniska Son Sant Joan – jest to międzynarodowy port lotniczy znajduje się na hiszpańskiej wyspie Majorce, około 8 km na wschód od stolicy Palma de Mallorca.Lotnisko nazywa się w języku hiszpańskim „Aeropuerto de Palma de Mallorca.”

Lotnisko jest 3 ruchliwych w Hiszpanii (po Madrycie i Barcelonie ), obsługujących 21,1 milionów pasażerów rocznie.W sezonie letnim istnieje wielka charter tutaj.

Mallorca Lotnisko zostało otwarte w 1960 roku i posiada jeden terminal budynek. Lotnisko jest głównym hubem dla linii lotniczych Air Berlin, Air Iberworld i Europie, i około 35 linii lotniczych loty bezpośrednie stąd do 122 krajowych i internsjonale miejsc.

Istnieje wiele urządzeń na lotnisku podróżnych – w tym sklepy (w tym sklepie bezcłowym), restauracje, kawiarnie, biura podróży, banki, bankomaty, salony VIP, punkt informacyjny, apteka i pierwszej pomocy.Lotnisko jest bardzo dobrze przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Nie ma hoteli na lotnisko, ale można znaleźć duży wybór centrum Palmy.

Transport z lotniska na Majorce do centrum miasta, składa się z autobusem lub taksówką. Jeśli chcesz wynająć samochód w Mallorca, ma wiele międzynarodowych firm wynajmujących samochody na lotnisku jej podmioty stowarzyszone – w tym Avis, Europcar, Hertz, Goldcar, krajowym i Sixt.