Wypożyczalnia samochodów Mallorca

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Mallorca

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Mallorca. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Mallorca. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Mallorca

Wynajem samochodu Mallorca
Wynajem aut Mallorca

Hiszpański turistøya Mallorca w basenie Morza Śródziemnego, jest największym na Balearach. Mallorca ma około 870.000 mieszkańców (2011), i jest ok.. 200 km na południe od Barcelona.

Od 1950 Majorka jest popularnym miejscem turystycznym, a wyspa dziś otrzymuje 12 milionów turystów rocznie. Wyspy przyjemny śródziemnomorski klimat i wiele wspaniałych plaż wzdłuż wybrzeża wystarczy Mallorca główną atrakcją, ale wyspa posiada również bogatą scenę kulturalną z galeriami sztuki, muzeów, zabytków i parków.

Najwyższy punkt na Majorce jest Puig Major (1445 m), znajduje się w północno-zachodniej części wyspy. Dalej na południe są niższe góry (500-600 m), a góry są żyzne niziny.

Turystyka koncentruje się głównie na wybrzeżach wyspy południowej i wschodniej, ale jest też kilka popularnych ośrodków turystycznych na północy i wybrzeża zachodniego.

Stolica Majorki nazwie Palma de Mallorca, a znajduje się na południe / południowy zachód od wyspy. Miasto ma około 400.000 mieszkańców, w których istnieje wiele sklepów, tętniących życiem klubów nocnych, pięknej architektury, muzeów i zabytków. Katedra La Seu sławny w stolicy jest główną atrakcją turystyczną, a został wzniesiony w 1300 roku.

Niektóre popularne miejsca (bez plaże) w Mallorca obejmują jaskinie Porto Christo, rzymskie ruiny w Alcudia i portu Cale Figuera. Wyspa posiada również szereg wody parków, bilsafari parkiem oraz zabytkowym pięknych ogrodów.

Główne lotnisko na wyspie – Mallorca Airport – 8 km na wschód od Palma de Mallorca.