Wypożyczalnia samochodów Maroko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Maroko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Maroko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Maroko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Maroko

Wynajem samochodu Maroko
Wynajem aut Maroko

Maroko królestwo położone na południe od kontynentu afrykańskiego. Kraj ma wybrzeża z widokiem na Ocean Atlantycki, na zachodzie i Morze Śródziemne na północy. W przeciwnym razie, Maroko ma wspólną granicę z Algierią i Saharą Zachodnią, która była pod okupacją Maroka od 1976 roku. Maroko ma o łącznej populacji ok. 31,6 milionów (2010).

Rabat stolica ma 1,7 mln mieszkańców, podczas gdy w kraju największe miasto, Casablanca, liczy na 3,1 mln euro.Inne miasta z ponad miliona mieszkańców, Marakesz i Fez.Duże miasta są Tangier (gdzie można zobaczyć przez Cieśninę Gibraltarską do Hiszpanii ) i kurort Agadir na atlantyckim wybrzeżu.

Krajobraz w Maroku jest zdominowany przez dwóch głównych pasm górskich – Góry Rif na północy do Morza Śródziemnego i gór Atlas, poszerzającego przekątnej z południowego zachodu na północny wschód. Ku wybrzeżu Atlantyku jest stosunkowo płaski.

Wśród głównych atrakcji Maroka jest starożytne gmin – Medina – który jest w tym w Marrakeszu i Fes z jego ekscytujących rynków, bazarów i wąskich, przypominających labirynt ulic.Rynek w Fes jest jednym z największych tego rodzaju, a zatem jest również wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W przeciwnym razie jest to bardziej popularnych ośrodków na Oceanie Atlantyckim, Agadir, który jest najbardziej popularny kurort na plaży.

Główne lotnisko w Maroku jest Mohammed V International Airport w Casablance.Inne ważne lotniska m.in. Ibn Batouta międzynarodowego lotniska w Tangerze i Menara International Airport w Marrakeszu.