Wypożyczalnia samochodów Meksyk

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Meksyk

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Meksyk. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Meksyk. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Meksyk

Wynajem samochodu Meksyk
Wynajem aut Meksyk

Meksyk jest krajem, w południe Ameryki Północnej, o powierzchni niemal 2 mln km ². Ma linię brzegową na zachodzie Pacyfiku i na wschodzie Zatoki Meksykańskiej i Karaibów. Kraj ma wspólną granicę z USA na północy i Gwatemali i Belize na południowym wschodzie.Jest to nieco ponad 112 milionów mieszkańców (2010), w Meksyku. Około 20 milionów z tych osób mieszka w okolicach stolicy Meksyk (Około 9 mln w samym mieście).Kraju najwyższym szczytem jest wulkan Pico de Orizaba.

Inne duże miasta w Meksyku: Guadalajara (4,4 mln w aglomeracji), Monterrey (4 mln), Puebla (2,7 mln), Toluca (1,8 mln), Tijuana (1,7 mln) i Leona (1,6 mln).

Meksyk jest krajem, który jest bardzo bogaty w znaleziska z czasów starożytnych. Wśród szczątków starego aztekerkulturen znajdziemy nakładające Piramida Słońca w starożytnym Teotihuacan. To jest datowane na 200-tych. Istnieją również bardziej starożytne dziedzictwo – w tym okólnik piramida w Cuicuilco z ok. 300 rpnekr

Krajobraz i klimat w Meksyku jest bardzo zróżnicowany, z suchym, pustynnym krajobrazie, jak na północy do lasów tropikalnych na południu. Istnieją również znaczne obszary górskie, gdzie najwyższym szczytem Pico de Orizala, wystających 5 700 metrów nad poziomem morza.Zasadnicze, bogata w wodę rzeki Rio Bravo / Rio Grande do opróżnia Zatoce Meksykańskiej, tworząc granicę między Meksykiem a Stanami Zjednoczonymi.

Główne lotnisko Meksyku jest Benito Juarez International Airport, który znajduje się w stolicy Meksyku.Innym ważnym lotniska Hermanos Serdán International Airport w pobliżu miasta Puebla.