Wypożyczalnia samochodów Memphis

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Memphis

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Memphis. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Memphis. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Memphis

Wynajem samochodu Memphis
Wynajem aut Memphis

Memphis położony jest w południowo-zachodniej części amerykańskiego stanu Tennessee, na Missisipi. Miasto liczy około 680.000 mieszkańców (2010) – ale część większego obszaru metropolitalnego, które razem mają ludności wynosi 1,3 mln EUR.

Memphis to największe miasto w stanie Tennessee, a także ważnym portem rzecznym. Ponadto, Memphis komunikacji piasty i centralne znaczenie przemysłowe. Liczba szkół wyższych znajdują się tutaj.

Memphis została założona w 1819 roku w związku z fortu, który został zbudowany na miejscu w 1797 roku. Ostatecznie było to szczególnie produkcja bawełny i handlu drewnem, które tworzy bazę ekonomiczną.

W ostatnim czasie miasto było ważnym w rozwoju amerykańskiej muzyki popularnej, zwłaszcza w bluesie – ale także jeśli chodzi o rock and roll. Zarówno Elvis Presley, Jerry Lee Lewis, Carl Perkins mieszkał tutaj. Jedną z największych atrakcji turystycznych w społeczności Memphis, jest Elvis Presley „Graceland”. Hit pielgrzymek fanów Elvisa z całego świata.

Inaczej Memphis jest pamiętany jako miasto, w którym czarny prawa obywatelskie, Martin Luther King został zamordowany w 1968 roku. Lorraine Motel, która była rzeczywista scena morderstwa, później został przekształcony w „National Civil Rights Museum” – i dziś jest miejsce w pamięci, że wielu turystów odwiedza.

Memphis ma również szereg innych atrakcji do zaoferowania. Niektóre z nich są „Walk of Fame Mamphis”, znajduje się w „blues-ulicy” Beale Street. Jest chwalony szereg historii blues wielkich artystów. Kunstmuseet „Memphis Brooks Museum of Art” jest również warto odwiedzić. Tutaj można przeżyć znaczące dzieła sztuki od renesansu, baroku i impresjonizm. Również Muzeum Dziecka „Muzeum Dziecięce w Memphis” polecam.

Najbliższe lotnisko jest Memphis International Airport, który jest położony w odległości 5 km na południe od centrum.