Wypożyczalnia samochodów Missoula

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Missoula

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Missoula. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Missoula. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Missoula

Wynajem samochodu Missoula
Wynajem aut Missoula

Missoula jest stosunkowo małym miastem w Missoula Valley w amerykańskim stanie Montana. Miasto ma około 67.000 mieszkańców (2011), i jest ośrodkiem handlowym i przemysłowym – oprócz wielu firm medialnych znajdują się tutaj. Missoula posiada własny uniwersytet.

Archeologiczne dowody wskazują, że ludzie żyli w dolinie już na koniec ostatniego zlodowacenia. W 1700 roku, francuski myśliwi futro przybywali tutaj. Wiele z nich zostało poddane zasadzkę z lokalnych plemion indiańskich, i powiedziano nam, że wąskie wejście do doliny był tak wypełniony ludzkimi kośćmi później francuski nazwał to „Hell Gate”. Nazwa ta była używana do miasto zostało przemianowane na Missoula w 1866 roku. Następnie zastrzelił dynamikę gospodarczą rozwoju, a miasto było kluczowym elementem w tej części Montany.

Dwa z głównych gałęzi przemysłu w Missoula, turystyki i działalności browaru. Istnieje wiele dużych i małych browarów w mieście.

Regularnie rozmieszczone kilka festiwali kulturalnych w Missoula – przede wszystkim w filmie i literaturze – a miasto jest również znany z wielu rynkach, w tym rocznych „Farmer Missoula na rynek” i „Market Ludowej” (ze sprzedażą sztuki i rzemiosła).Miasto ma też dwóch bardzo aktywnych teatrów.

Inaczej Missoula kilka ciekawych muzeów, aby zobaczyć, między innymi Art and Cultural Museum „Montana Muzeum”, Muzeum Historii „Historic Fort Missoula”, „Rocky Mountain Museum of Military History” i „Northern Rockies Heritage Center”.Te ostatnie dwa muzea częściowo odzwierciedla Missoula bliskość gór Rocky Mountains.

Najbliższe lotnisko jest Missoula International Airport, położony 7 km na północny zachód od miasta.