Wypożyczalnia samochodów Montpellier

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Montpellier

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Montpellier. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Montpellier. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Montpellier

Wynajem samochodu Montpellier
Wynajem aut Montpellier

Montpellier znajduje się około dziesięciu mil od wybrzeża Morza Śródziemnego i Ca. 170 km na zachód od Marsylii.Miasto jest stolicą zarówno regionu Langwedocja-Roussillon Hérault i ministerstwo, i liczy około 265.000.

Montpellier został założony w roku 985 i jest tradycyjnym uniwersyteckim. Miasto miało już jedną z najstarszych na świecie uniwersytetów. Istniał między 1289 i 1793. Dzisiejsza University – co również nie jest bezpośrednią kontynuacją starych – to nowoczesny, trzyczęściowy instytucją edukacyjną z 60.000 studentów.

Istnieje wiele starych budynków, które zostały zachowane w Montpellier, w połączeniu z szeregiem nowoczesnych budynków, które zostały zbudowane w drugiej połowie 1900 roku, miasta architektura jest ekscytująca różnorodność stylów.

Wśród atrakcji w Montpellier, znajdziemy katedry św-Pierre z 1300 roku (który ma nie mniej niż 4 wieże) oraz wiele ciekawych muzeów. Do najbardziej znanych i najczęściej odwiedzanych są Fabremuseet plastyki, zbudowany w 1828 r. z inicjatywy malarza François-Xavier Fabre.

W drugiej połowie 1900 Montpellier dostał nową dzielnicę – Antygony. To jest, z jego neo-greckiego i stylu symetrycznej atrakcja sama w sobie. To był hiszpański architekt Ricardo Bofill który zlecił opracowanie Antygona i on również wypełniona przestrzeń miejską z kolumnami, fontanny i rzeźby.

Centralnie położony w Montpellier „Place de la Comédie”, który jest domem dla wielu zapraszając odkryte restauracje i ekscytujące rynku – jak i różnych działalności kulturalnej (w tym opery). W pobliżu jest także głównym Polygone centrum handlowe.

Montpellier położony jest w połowie drogi pomiędzy międzynarodowym lotnisku w Marsylii (ok. 150 km na północny-wschód) i międzynarodowego lotniska w Perpignan (około 150 km na południowy-zachód).