Wypożyczalnia samochodów Mulhouse Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Mulhouse Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Mulhouse Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Mulhouse Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Mulhouse Lotnisko

Wynajem samochodu Mulhouse Lotnisko
Wynajem aut Mulhouse Lotnisko

Bazylea-Mulhouse-Fryburga Lotnisko (BSL, MLH, EAP) jest międzynarodowym portem lotniczym obsługujących miasta Bazylea ( Szwajcaria ), Mulhouse ( Francja ) i Fryburgu (Niemcy).Znajduje się we Francji, w miejscowości Saint-Louis, tuż przy granicy ze Szwajcarią i Niemcami. Łącznie 4,5 milionów pasażerów przechodzi przez lotnisko rocznie.

Lotnisko znajduje się 32 mil na południowy wschód od centrum miasta Mulhouse.

Szczególną cechą tego lotniska, jest to, że „należy” do miast w trzech krajach (w wyniku tzw układu z Schengen). W praktyce jest szczególnie przystosowany dla pasażerów udających albo do Mulhouse czy Bazylei, jako że istnieją oddzielne wyjścia z oddzielnym francuskiej i szwajcarskiej kontroli paszportowej. Autostrada do Bazylei jest „szwajcarska” również na francuskiej stronie granicy (tj. nie ma francuskiej kontroli paszportowej i nie wychodzi do nich jest po stronie szwajcarskiej. Jeśli ktoś jest do Freiburga, należy wybrać, aby przejść przez Francję lub przez Bazylei w Szwajcarii.

Istnieją trzy hale odlotów inaczej, i informować z wyprzedzeniem o tym, które z nich wybrać – w zależności od przeznaczenia.

Połączenia komunikacyjne zarówno do Mulhouse, Bazylei i Freiburgu są dobre – i można wybierać między autobusy i pociągi do wszystkich trzech miastach. Ponadto, można oczywiście użyć taksówką, która jest przystępne stosunek cena jest nawet do Mulhouse czy Bazylei, ale drogie, jeśli masz zamiar Freiburgu.

Wiele międzynarodowych firm wynajmu samochodów mają swoje biura na lotnisku (Avis, Budget, Europcar, Hertz, National i Sixt), ale musisz zdecydować się na wynajem samochodu we francuskim lub Szwajcarii sektora lotniska.

W budynkach terminali, jest znakomita restauracja oraz wiele barów i kawiarni, małych. Istnieje także kilka kiosków i sklepów (w tym cło), gdzie – oprócz że lotnisko oferuje doskonałą konferencję. Nie ma hoteli w okolicy lotniska.