Wypożyczalnia samochodów Mulhouse

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Mulhouse

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Mulhouse. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Mulhouse. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Mulhouse

Wynajem samochodu Mulhouse
Wynajem aut Mulhouse

Mulhouse, który jest również znany pod niemiecką nazwą Mulhouse, miasto znajduje się daleko na wschód od Francji – Szczególnie przy rzece Ill i Canal du Rhone au Rhin.Jest to największe miasto w departamencie Haut-Rhin i drugim największym w Alzacji. Miasto ma ok.. 112.000 mieszkańców (2010), ale szacuje się, przedmieścia, liczba ta wzrasta do około 240.000.

Mulhouse jest przede wszystkim ważnym miastem przemysłowym, gdzie między innymi Dla fabryki Peugeot samochodów. Ponadto miasto ma długie tradycje włókiennicze przemysłu.

Jej historia była czasami burzliwe, i to był naprzemiennie francuski i niemiecki – który nadal cechuje kulturę i architekturę. Od 1919 r. miasto należało do Francji, ale nadal ma duży niemieckojęzycznej ludności.

Wśród cudów Mulhouse, jest kilka ciekawych muzeów, w tym rząd samochód muzeum (Musée National de l’Automobile de Mulhouse) i Francji największym muzeum kolei (Musée Français du Chemin de Fer). Wizyta w największym na świecie Muzeum Włókiennictwa (Le Musée de l’Impression sur Etoffes de Mulhouse) jest również satysfakcjonujące doświadczenie. W sumie 6 milionów różnych wzorów Zgromadziliśmy się tutaj! Ponadto, miasto ma także swoją ogólną History Museum.

Wśród innych atrakcji muszą szczególnie ogrody zoologiczne i botaniczne wymienione.

Lotnisko Bazylea-Miluza-Fryburg Airport (które służy trzy miasta Bazylei, Mulhouse i Fryburgu) znajduje się 32 mil na południowy wschód od centrum miasta Mulhouse.