Wypożyczalnia samochodów Murcia

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Murcia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Murcia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Murcia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Murcia

Wynajem samochodu Murcia
Wynajem aut Murcia

Murcia znajduje się u ujścia rzeki Río Segura, w pobliżu wybrzeża Morza Śródziemnego i jest stolicą południowo-wschodniej Hiszpanii o tej samej nazwie co miasto. Populacja wynosi około 420.000 Murcia (2010). Biorąc przedmieścia, jego populacja wzrośnie do prawie 600.000.

Murcia ma ważne znaczenie jako regionalnej komunikacji i handlu – gdzie eksport owoców cytrusowych, migdałów i oliwy oznaczało wiele do prowincji gospodarki.

Murcia jest już od 200 lat przedKR, miała swój rozkwit w średniowieczu. – W tym jako stolicy niezależnego królestwa Murcji.

Miasta Główną atrakcją turystyczną jest wspaniała gotycka Katedra Murcia (wybudowany w latach 1388 i 1465) z 146 m wieżą i bogato zdobionym barokową fasadą. Kolejny budynek punkt – znajduje się tuż przy katedrze – Pałac biskupi z 1700 roku. W przeciwnym razie, miasto, podobnie jak większości miast hiszpańskich, liczba kościołów, aby pokazać – i kilka klasztorów.

Znaczna część miasta starego centrum miasta jest bardzo przyjazny dla pieszych, w tym wiele z ulic jest pieszy – i wiele atrakcji Murcji położony jest na Starym Mieście. Jeden z najbardziej znanych ulic, Trapería, prowadzących z katedry do głównego placu Plaza de Santo Domingo. Istnieje wiele sklepów – obszar przyciągania jest innego rodzaju, niż wymienione wcześniej: kasyna. Jest to połączenie kasyna gier i Social Club dla klasy wyższej, która powstała już w 1847 roku.

W przeciwnym razie, oferta kulturalna w Murcji dobrze. Istnieją dwa teatry i kilka ciekawych muzeów w mieście.

Najbliższe lotnisko jest Murcia Airport, położony 27 mil na południe od centrum miasta.