Wypożyczalnia samochodów Mykonos Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Mykonos Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Mykonos Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Mykonos Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Mykonos Lotnisko

Wynajem samochodu Mykonos Lotnisko
Wynajem aut Mykonos Lotnisko

Międzynarodowe lotnisko w Mykonos National Airport (JMK) znajduje się na greckich turistøya Mykonos na Morzu Egejskim – 4 km na południowy wschód od centrum miasta „głównego Chora” (zwany także „Mykonos”).

Mykonos Airport obsługuje około 350.000 turystów rocznie. Jest świetny ruch czarterowy na lotnisku w sezonie letnim i tam są również regularne loty krajowe stąd do takich Ateny w ciągu roku.Linie lotnicze Olympic Airlines i Aegean Airlines leci na trasach krajowych,.

Mykonos Airport otwarty w 1971 roku i posiada jeden terminal budynek. Stosunkowo mało udogodnień dla podróżnych, ale kawiarnia lotnisko, sklep wolnocłowy, punkt informatyczny, pieniężne i krótko-i długoterminowy parking. Oprócz międzynarodowych wypożyczalni samochodów Avis, Hertz i Sixt biura w budynku terminalu.

Aby dostać się z lotniska do miasta Mykonos („Khóra”) mogą skorzystać z autobusu lub transport taksówką. Niektórzy operatorzy wycieczek oferuje bezpłatny transport transport z lotniska do hotelu.

Aby zobaczyć większość tej pięknej greckiej wyspie, zaleca się, aby wynająć samochód więc można odkryć nowe miejsca w swoim własnym tempie. Jeżeli zamówisz samochód przed wyjazdem do Mykonos, samochód będzie gotowy, kiedy po przybyciu na lotnisko.