Wypożyczalnia samochodów Nantes

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Nantes

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Nantes. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Nantes. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Nantes

Wynajem samochodu Nantes
Wynajem aut Nantes

Nantes znajduje się we francuskim regionie Kraj Loary, i jest stolicą Loire-Atlantique. Najdłuższa rzeka Francji, Loara, dzieli miasto na dwie części, a od centrum jest około 50 km od miejsca, gdzie rzeka wpada do Oceanu Atlantyckiego, na południe od Bretanii. Nantes ma około 285.000 mieszkańców (2010), jednak bierze się przedmieścia, jego populacja wzrośnie do ponad 800.000.

Ponieważ są żeglowne Loire, Nantes tradycyjnie głównym portem – oprócz, że również inny ważny węzeł ruchu i zajęty przemysłowych.

Jego historia sięga czasów rzymskich, a to odgrywa szczególnie ważną rolę jako miejsce handlu z Ameryki przed rewolucji francuskiej. Wiele z miasta starożytnej architektury został zniszczony podczas 2-cia World War.

Niektóre ważne budynki zachowały się jednak, i jest jednym z miasta najbardziej popularnych atrakcji turystycznych. Obejmuje to części „Stare miasto” Bouffray położony wokół średniowiecznego zamku książąt Bretanii przedstawionej w 1400 – i 1500 – i „Cathédrale de St-Pierre-et-Saint-Paul” z 1400, która nie została zakończona do w 1886 roku.

W przeciwnym Nantes oferuje kilka interesujących muzeów, w tym Muzeum Sztuki i Muzeum Historii Naturalnej. I trzeba będzie się panoramiczny widok na miasto, można odwiedzić wieżę „La Tour Lu”, który stoi przy wejściu do dawnego słynnego, nieistniejącego już, fabryki ciastek.

Najbliższe lotnisko jest lotnisko Nantes Atlantique, w odległości 8 km na południowy zachód od miasta.