Wypożyczalnia samochodów Nashville

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Nashville

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Nashville. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Nashville. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Nashville

Wynajem samochodu Nashville
Wynajem aut Nashville

Nashville (Nashville-Davidson) to stolica stanu Tennessee. Miasto leży nad rzeką Cumberland River w stanie centralnego – i ma prawie 600.000 mieszkańców (2010). W większej aglomeracji, gdzie jest centrum Nashville, to powinna jednak trzy razy więcej osób.

Nashville jest ważne zarówno jako węzła komunikacyjnego i przemysłowe – a także centrum edukacyjne – z wszystkich trzech uczelni.

W 1784 Nashville otrzymała status miasta, a od 1843 miasto było stolicą państwa.

Nashville jest uważany muzyki country & western „Mecca” i najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w mieście, w ten czy inny sposób związane z tym tradycji muzycznej. „Grand Ole Opry” jest najbardziej znanym C & W scena, i istnieje jako program radiowy od 1925 roku. Scena została kilka lat temu przeniósł się poza miasto. Nashville posiada też rozległe przemysłu fonograf. Inaczej, następujące atrakcje związane z tym gatunkiem muzyki: „Country Music Hall of Fame and Museum”, „Belcourt Theatre” i „Ryman Auditorium”. A każdy rok CMA Music Festival, który przyciąga C & W fanów z całego świata.

Istnieje również wiele klubów muzycznych, a tak zwane „Honky-Tonk” barów w centrum Nashville.

Nashville ma też innej kultury do zaoferowania – w tym „Tennessee Performing Arts Center” jako istotny czynnik Artystycznego. Również Opera i Schermhorn Nashville Symphony Center – Nashville Symphony Orchestra, która ma swoją bazę, muszą zostać wymienione.

Na obrzeżach miasta, możemy znaleźć „The Hermitage”, domu byłego prezydenta Andrew Jacksona i poważnym miejscu. Cham był prezydentem USA w latach 1829 -1837.

Najbliższe lotnisko znajduje się w Nashville International Airport, które jest 16 km na południowy wschód od centrum miasta.