Wypożyczalnia samochodów New Orleans

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów New Orleans

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w New Orleans. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w New Orleans. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

New Orleans

Wynajem samochodu New Orleans
Wynajem aut New Orleans

Nowy Orlean, gdzie jest Mississippi wpada rzeka na Zatoce Meksykańskiej, jest największym miastem w amerykańskim stanie Louisiana.Miasto liczy około 470.000 mieszkańców (2010).

Znaczna część miasta jest niższy niż średni poziom wody w Mississippi, a miasto jest zatem bardzo podatne podczas wielu huraganów, które często wieje tutaj – mieszkańcy coś boleśnie dotarło gdy huragany „Catherine” i „Rita” szalał w 2005/2006.

To był francuski, który założył w Nowym Orleanie w 1718 roku. Aż do Luizjany, część USA w 1803 roku, była historia polityczna New Orleans 'stosunkowo burzliwe – gdzie Francuzi i Hiszpanie na zmianę z „właścicielem” miasta.Nowy Orlean był również jednym z największych rynków amerykańskich niewolników.

Nowoczesny Nowy Orlean jest najważniejsze miasto portowe państwa wokół Mississippi -, a od 1947 miał status tzw wolnych portów. Gospodarczo, przemysł naftowy i turystyka są głównymi źródłami dochodu.

Główną atrakcją turystyczną w Nowym Orleanie jest stary francuski Quarter „Vieux Carré”. Tu jest wąskie, urocze uliczki i piękne ogrody. Miasto jest również wspaniała katedra Louis z końca 1700 roku. Również słynny targ warzywny „French Market” znajduje się tutaj.

Główne ulice handlowe są jednak w nowych, nowoczesnych dzielnic. Najsłynniejsza ulica handlowa „Canal Street”. W tych byelene istnieje również wiele pięknych, bujnych ogrodów.

W przeciwnym razie, New Orleans naznaczone jego historii, „Jazz w rodzinnym mieście”, a jednym z wielkich synów Louis Armstrong – którzy mają zarówno parku i portu lotniczego, nazwany jego imieniem. Istnieje jeszcze wiele aktywnych klubów jazzowych w mieście – co jest również słynie z dzikiej, karnawał rocznej, „Mardi Gras”.

Istnieją dwa główne lotniska w Nowym Orleanie – Louis Armstrong New Orleans International Airport, położony 19 km na zachód od centrum miasta i New Orleans Lakefront Airport. Ten znajduje się 7 km na wschód od centrum.