Wypożyczalnia samochodów Newark

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Newark

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Newark. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Newark. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Newark

Wynajem samochodu Newark
Wynajem aut Newark

Newark znajduje się w stanie New Jersey, w odległości zaledwie 15 km na zachód od Nowego Jorku – Jest często traktowana jako część nowojorskiej metropolii.Mieszkańców jest ponad 280 tysięcy (2010).

Firma w Newark to przemysł oparty część, ale stopniowo staje się ważnym ośrodkiem handlowym i łączności. Ponadto miasto ma ważną głębokowodny port.

Newark została założona w 1666 roku, ale miał swój największy okres wzrostu w latach 1800 i 1900 na początku. W drugiej połowie 1900 roku, miasto zostało zdominowane przez rasowego konfliktu, ale stało się to mniejszy problem w ciągu kilku ostatnich lat – wraz z obszerną odnowy miejskiej.

Istnieje wiele historycznych budynków w mieście, w tym „Katedra Najświętszego Serca” – Ameryki Północnej 5-sza 'S Cathedral.Został on wzniesiony w latach 1899 i 1954 po znacznie starszych modelach francuskich i obecnie archidiecezja Kościoła katolickiego. Również żydowski „Prince Synagoga Street” jest warte odwiedzenia. W przeciwnym razie miasto ma kilka 1930 budynków w „art deco” stylu, aby pokazać.

Wizyta w katedrze, to krótka podróż do pięknego Branch Brook Park, który zawiera narodu największą kolekcję kwitnących wiśni – o nazwie „Cherryblossomland”.

Newark jest również znany z bogatego życia kulturalnego i „New Jersey Performing Arts Center” (NJPAC) jest jednym z największych ośrodków sztuki scenicznej w USA. Został on otwarty w 1997 roku i przyczynił się znacznie do ożywienia miasta.

Najbliższe lotnisko jest Newark Liberty International Airport, które znajduje się 8 km na południe od centrum miasta.