Wypożyczalnia samochodów Nicea Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Nicea Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Nicea Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Nicea Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Nicea Lotnisko

Wynajem samochodu Nicea Lotnisko
Wynajem aut Nicea Lotnisko

Nicea Côte d’Azur Airport (NCE) – co w języku francuskim nazywa Aéroport Nicea Côte d’Azur – chodzi. 6 km na południowy zachód od Nicei centrum, i jest głównym lotniskiem dla większości turystów, którzy podróżują do Riwiery Francuskiej (Lazurowe Wybrzeże).Ponadto służy ona jako krajowego lotniska dla maleńkiego księstwa Monako.Istnieją również rzeczywisty związek pomiędzy śmigłowcem Nicea Airport i Monako.

Każdego roku lotnisko obsługuje ok. 10 mln pasażerów, co we Francji 3-ty najbardziej ruchliwych. Bezpośrednie loty do wielu miejsc w Europie – a niektóre w Ameryka – od lotniska Nicea-Lazurowe Wybrzeże.

Łatwo jest dostać się z lotniska do centrum Nicei. Co pół godziny transfer z lotniska do dworca kolejowego. Istnieją także inne opcje autobusowych. W przeciwnym razie, można oczywiście także skorzystać z taksówki.

Jeśli chcesz wynająć samochód w Nicei, kilka z głównych międzynarodowych agencji wynajmu reprezentowanych tutaj – w tym Avis, Europcar, Hertz, National i Sixt.

Budynek terminalu jest zarówno restauracje i bary – oraz kilka sklepów. Lotnisko oferuje także doskonałą konferencję. Nie ma hoteli na lotnisko, ale można wziąć autobus bezpośrednio do kilku z głównych hoteli w okolicach Nicei.