Wypożyczalnia samochodów Nowa Zelandia

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Nowa Zelandia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Nowa Zelandia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Nowa Zelandia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Nowa Zelandia

Wynajem samochodu Nowa Zelandia
Wynajem aut Nowa Zelandia

Nowa Zelandia jest krajem, w Oceanii, zwłaszcza w południowo-zachodnim Pacyfiku. Populacji jest około 4,3 milionów (2010). Kraj składa się z Wyspy Północnej i Wyspy Południowej i kilku mniejszych wysp. Dwie trzecie życia ludności Nowej Zelandii na Wyspie Północnej i trzecim w Wyspie Południowej. Kapitał jest Wellington (387 000 mieszkańców), położone w południowej części Wyspy Północnej.Rdzennych mieszkańców Nowej Zelandii, Maori, nazywany krainą Aotearoa, co przekłada się na „The Long Białej Ziemi Cloud.”

Największy w kraju miasta Auckland na Wyspie Północnej, jak z przedmieść mają zamieszkuje około 1,2 mln EUR.Największe miasto na Wyspie Południowej jest Christ Church z 350.000 mieszkańców.

Krajobraz Nowej Zelandii jest bardzo zróżnicowany. Można znaleźć wszystko, od wysokich gór z wiecznego śniegu do wulkanów, gejzerów i lasów deszczowych. Również długie, piaszczyste plaże, kraj może zaoferować. Dlatego turyści wszystkich rodzajów znaleźć ciekawe cele.

Żeglarstwo jest sportem narodowym w Nowej Zelandii, i przyciąga miłośników żeglarskie pt świecie roku. Inaczej stolica Wellington znany z wielu festiwali i imprez kulturalnych.

Główne lotnisko w Nowej Zelandii jest Auckland International Airport położony 20 mil na południe od centrum miasta.Główne lotnisko na wyspie są Christchurch International Airport.