Wypożyczalnia samochodów Nurmijärvi

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Nurmijärvi

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Nurmijärvi. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Nurmijärvi. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Nurmijärvi

Wynajem samochodu Nurmijärvi
Wynajem aut Nurmijärvi

Nurmijärvi gmina i miasto w regionie Uusimaa w Finlandii.Nurmijärvi ma 40.661 mieszkańców (2012), podczas gdy centrum jest Nurmijärvi Kyrkby ma około 7000 mieszkańców. Nurmijärvi położony 30 km na północ od stolicy Helsinkach.

Zamknij do Helsinek doprowadził do znacznego wzrostu w społeczeństwie w ostatnich latach. Inne miasta w Nurmijärvi jest Klövskog i Rajamäki. Większość ludzi jeździ do Helsinek, kiedy iść na zakupy lub doświadczenie kultury. Również świat biznesu jest zdominowany przez blisko Helsinek.

Jezioro, który dał jej nazwę gminy został częściowo osuszone w 1920 utworzyć gruntów rolnych. Nurmijärvi jest najbardziej znany jako miejsce narodzin wielkiego pisarza Finlandii, Aleksis Kivi (1834/72). Jego Nummmisuutarit play (Cobblers Heath) z kolorowymi scenami z życia na wsi w 1800 roku przeprowadzono co lato na zewnątrz etapie Palojoki, wioski gdzie Kivi urodził. Były premier Finlandii Matti Vanhanen na żywo w Lepsämä w Nurmijärvi.

Najbliższe lotnisko jest Helsinki-Vantaa Airport który znajduje się 19 km od hotelu.Hyvinkaa lotnisko 21,3 km dalej na północ do Helsinki-Malmi lotniska jest 27 km.