Wypożyczalnia samochodów Olbia Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Olbia Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Olbia Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Olbia Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Olbia Lotnisko

Wynajem samochodu Olbia Lotnisko
Wynajem aut Olbia Lotnisko

Lotnisko Olbia (OLB) to międzynarodowy port lotniczy położony na wschód od włoskiej wyspie Sardynii – około 3 km na południowy wschód od centrum miasta portowego Olbia.

Lotnisko jest nazywany w języku włoskim „Aeroporto Olbia Costa Smeralda” i jest jednym z trzech międzynarodowych portów lotniczych znajdujących się na wyspie. Przybrzeżny region Costa Smeralda jest popularne wśród turystów, a tam są świetne karty na lotniska Olbia w sezonie letnim.

Lotnisko obsługuje 1, 6 mln pasażerów rocznie (2010), i to idzie w obie stałe i sezonowe loty bezpośrednie stąd do domu i za granicą. Liczba linii lotniczych leci tutaj – w tym Air Berlin, EasyJet, Lufthansa i Norwegian. Niektóre popularne miejsca to m.in. Berlin, Wiedeń, Londyn, Paryż, Praga, Oslo, Kopenhaga i Sztokholm.

Lotnisko posiada jeden terminal budynku, który został całkowicie odnowiony i zmodernizowany w 2004 roku. Istnieje wiele udogodnień dla turystów tutaj – w tym sklepy, bary, restauracje, recepty informacji, centrum konferencyjne, centrum medyczne, banki, bankomaty, apteki i opcjonalny dostęp do Internetu.

Lotnisko Olbia jest dobrze przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Nie ma hoteli na lotnisku – najbliżej hotelsl „Borgo di Campagna” położony jest 6 km od budynku terminalu.

Jeśli chcesz wynająć samochód w Sardynii, ma wiele renomowanych biur Wynajem samochodów na lotniska Olbia. – Łącznie Easycar, Europcar i Hertz.

Można inaczej wziąć taksówkę lub autobus, aby dostać się do centrum Olbia lotniska.