Wypożyczalnia samochodów Oviedo

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Oviedo

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Oviedo. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Oviedo. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Oviedo

Wynajem samochodu Oviedo
Wynajem aut Oviedo

Oviedo jest stolicą regionu północnego hiszpańskiej Asturii. Miasto położone jest pomiędzy rzekami Nalón i Nora, i ma około. 225.000 mieszkańców (2010). Oviedo, wraz z sąsiednimi miastami Gijon i Aviles jednym z największych i najważniejszych w Hiszpanii, terenów przemysłowych.

Zgodnie z tradycją przekazywaną Oviedo być założona przez dwóch mnichów w 761 Należy jednak znaleźć dowody wskazują, że ludzie żyli tu już w starożytności.

Oviedo posiada wiele zabytków architektury, do zaoferowania. Najważniejszą spośród nich jest wspaniała katedra „San Salvador” z 1288. Pozostaje starszymi 800s katedralnych znajdujących się wewnątrz budynku, a cały kompleks został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Istnieje również kilka innych interesujących kościołów w Oviedo, w tym „Niech Balesquida” Kaplica 1200S i „Bazylika San Julián de los Prados.” Również klasztor „San Vicente” od 700S wymienione. Mieści się w nim Muzeum Archeologiczne w Asturii.

W przeciwnym razie, jest też kilka znaczących niereligijne budynków w mieście – w tym pawilonie „Santa Maria del Naranco” (pierwotnie częścią kompleksu pałacowego od 800 jest), fontanny „La Foncalada” (także z 800 jest), City Hall („Casa Consistoral „) z 1662, a Stary Rynek” El Fontan „, który został zbudowany około czasu ratusza.

Najbliższe lotnisko jest Asturias Airport, położony 47 km na północny zachód od Oviedo.