Wypożyczalnia samochodów Pamplona

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Pamplona

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Pamplona. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Pamplona. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Pamplona

Wynajem samochodu Pamplona
Wynajem aut Pamplona

Pampeluna, stolica regionu północnego hiszpańskiej Nawarry.Miasto liczy około 200.000 mieszkańców (2010), i znajduje się około 82 km na południowy wschód od miasta portowego San Sebastián.

Zgodnie z tradycją, Pamplona być założona przez cesarza rzymskiego Pompejusza około roku 75 pneKr. pod Pompaelo nazwy. W 700 roku ne, miasto zostało podbite przez Arabów, a pod koniec tego samego wieku przez Karola Wielkiego. Przez większą część średniowiecza kapitału Pampeluna królestwa Nawarry.

Resztę zrobił Pamplona słynny – i która jest także główną atrakcją – roczny San Fermin festiwal („Fiesta de San Fermin”). Ma to miejsce w okresie 6 – 14 Lipca. Jest to w zasadzie walki byków, ale przed wydarzeniami wewnątrz arena przeprowadza tzw Bull Run przez uliczek Pampeluny. Został on uznany za szczególnie bohaterski – ryzykując życie i zdrowie – do uruchomienia przed byków. Kilka zostało zabitych w tym „ćwiczenia” w ciągu roku – nawet bardziej poważnie uszkodzony.

San Fermin festiwal uwieczniony w słynnej powieści Ernesta Hemingwaya, a słońce prowadzi swój kurs, który ukazał się w 1926 roku.Hemingway był obecny wiele razy podczas tego festiwalu.

Od San Fermin festiwal miał (i nadal ma) taką dominującą pozycję pod względem reputacji Pampeluny, można łatwo zapomnieć, że miasto ma do zaoferowania inne rzeczy – w tym kilka ciekawych architektury. Główne atrakcje to piękne późnogotycka katedra z 1700 roku, od 1400 cytadeli i pozostałości grubych murów średniowiecznego miasta.

Najbliższe lotnisko jest Pamplona Airport, położony 6 km wzdręga Pamplona centrum miasta.