Wypożyczalnia samochodów Pärnu

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Pärnu

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Pärnu. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Pärnu. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Pärnu

Wynajem samochodu Pärnu
Wynajem aut Pärnu

Pärnu, które w języku niemieckim nazywa Pernau, jest jednym z miast Estonii najważniejszych. To znajduje się ok.. 110 km na południe od stolicy Tallin – Zatoka Ryska – i ma około 45.000 mieszkańców (2010).

Przez środek biegnie Pärnu River, co wraz z jego strategicznego położenia nadmorskiej poczynione Pärnu ważne miasto portowe – znany ze swojej jakości, port wolnej od lodu.

W średniowieczu Pärnu podobne do Hansa-skojarzonym i handlu jest centralnym dzielnicy biznesowej, aż do chwili obecnej. Dziś wystarczy Pärnu znany jako popularny basen i ośrodek spa. Jest on często nazywany „letniej stolicy Estonii.”

Wśród zabytków możemy znaleźć wiele historycznych i architektonicznych klejnotów. Wśród nich jest Red Tower – czyli pozostałe pozostałością średniowiecznego Pärnu twierdzy. To było w 1300 roku integralną częścią systemu obronnego z serii wież otaczających miasto.

Popularna jest słynne kąpiele błotne (które teraz także centrum spa). Został zbudowany w 1927 roku w stylu neoklasycznym fasadą przypominającą świątyni greckiej.

Inaczej Pärnu Estonia najważniejszy festiwal, a kultura i życie nocne jest duża i zróżnicowana. Piękny nadmorski – Pärnu Beach Boardwalk – jest popularnym miejscem spotkań w miesiącach letnich. Zachęcający kąpielisko jest jakość opatrzone niebieską flagą i jest uważany za jeden z Estonii najlepiej.

Najbliższe lotnisko jest Pärnu Airport, które jest ok.. 4 km na północny zachód od miasta.