Wypożyczalnia samochodów Penang

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Penang

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Penang. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Penang. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Penang

Wynajem samochodu Penang
Wynajem aut Penang

Penang jest sułtanat lub federacja stan w Malezji. Znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu Półwyspu Malajskiego, konkretnie Cieśnina Malakka, a ludność jest ok. 1,5 mln (2010). Stolicą jest Georgetown. Państwa obejmuje, oprócz wyspy Penang, również kontynent Seberang obszaru Prai. Jeden z najdłuższych mostów łączących Wyspa Penang z lądem.

Penang jest ważnym węzłem ruchu w Malezji.Jest on wyposażony w ruchliwej portu, lotniska międzynarodowego i dobrze rozwiniętej połączenia kolejowego zarówno z resztą kraju oraz z sąsiadującymi Tajlandia.

Stolica George Town jest Penang największym miastem. Między 80 a 90% populacji stanu mieszka w obszarze metropolitalnym.

Miasto przyciąga turystów z całego świata, głównie ze względu na wyjątkową atmosferę miasta, gdzie znajdują się malownicze, wąskie uliczki i całe mnóstwo handlarzy ulicznych różnego rodzaju.

George Town charakteryzuje społeczeństwa wielokulturowego. Oprócz meczetów i świątyń, które są często zlokalizowane obok siebie, są imponujące budynki, zarówno w angielskim stylu kolonialnym (np. Ratusz) oraz w tradycyjnej chińskiej architektury (takich jak „dom” klanu Khoo Kongsi).

W przeciwnym razie, góra Penang Hill jest popularnym miejscem turystycznym. Jest to pierwsza stacja Malezji góra 830 m – i masz wybór na spacer lub skorzystać z jednej z specjalnie zbudowanych wagonów, aby osiągnąć szczyt. Stąd roztacza się przepiękny widok na Penang i kontynentalnej.

Wielu odwiedzających również wycieczkę do miejscowości Ayer ITAM. Jest to bowiem jeden z najpiękniejszych świątyń buddyjskich w całej Azji Południowo-Wschodniej – Kek Lok Si. Znajduje się majestatycznie na wzgórzu, a centralny kompleks świątynny jest „Dziesięciu Tysięcy Buddów Pagoda”. Góry – w górnej części wielu piętrach – jest ozdobiony złotym góry kształcie spirali.

Penang International Airport znajduje się 16 mil na południe od Georgetown.