Wypożyczalnia samochodów Peru

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Peru

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Peru. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Peru. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Peru

Wynajem samochodu Peru
Wynajem aut Peru

Peru to kraj położony w zachodniej części Ameryki Południowej do Pacyfiku. Granice Peru Ekwador i Kolumbia na północ, Brazylii i Boliwii na wschodzie i Chile w południe.Mieszkańców jest 30 135875 (2012) mieszkańców.Jak w większości krajów Ameryki Południowej jest oficjalnym językiem hiszpańskim. Kapitał jest Lima i Inków miał swoją Heartland w dzisiejszym Peru.

Peru jest różnorodne i ekscytujące krajów do odwiedzenia. Kraj ma wielkie dziedzictwo archeologiczne z prekolumbijskich kultur, szczególnie z Imperium Inków, a wiele z nich Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To jest najbardziej znaną atrakcją jest Machu Picchu, znany jako zaginionego miasta Inków, który jest pre-kolumbijskiej Inca miasta 2200 m w górach Urubambadalen. Machu Pichu w liście światowego nowego bulionu cuda.

Peru ma świetną kuchnię, gdzie jedna ze specjalności jest ceviche. Ma też piękne krajobrazy, począwszy od wybrzeża do majestatycznych Gór Andów, który porusza się po kraju z północnego zachodu na południowy wschód. Na wschodzie Amazonia.

Hiszpanie podbili Peru w 1531/33 i ustanowił Wicekrólestwa które obejmowały większość swoich kolonii Południowej Ameryki.Peru została uznana za niezależną republiką w 1821 roku.

Kapitał Lima jest bramą do kraju. Historyczne centrum z pięknymi kolonialnych budynków zostały zgłoszone jako światowego dziedzictwa. Istnieją muzea, niektóre pre-Hispanic archeologicznych jak Caral i szeroki zakres kultury i tradycji bogatych.

Cuzco było największym miastem i stolicą Imperium Inków, jest bardzo popularnym miejscem.

Innym musi jest Jezioro Titicaca jest najwyżej jezioro żeglowne na świecie 3812 metrów

W niedalekiej Chiclayo jest spektakularne znaleziska archeologiczne z czasów przed Inków jako Pana Sipan w Huaca Rajada i piramid w Tucume.

Miasto Arequipa, Colca Valley jest znany jako „White City” dla swojej pięknej architektury kolonialnej, kościoły i klasztory budowane w białego kamienia, który jest unikatowy dla regionu.

Jorge Chavez International Airport znajduje się 14 km od centrum Limy.

Miejsca docelowe