Wypożyczalnia samochodów Perugia Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Perugia Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Perugia Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Perugia Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Perugia Lotnisko

Wynajem samochodu Perugia Lotnisko
Wynajem aut Perugia Lotnisko

Perugia San Francesco d’Assisi – Umbria International Airport (PEG) położony jest 10 km na wschód od centrum miasta Perugii w środkowych Włoszech.To jest tylko portem lotniczym w regionie Umbria.

Lotnisko, dawniej Sant 'Egidio Perugia Airport, ale został zmieniony. We włoskim lotnisku zwanym „Aeroporto di Perugia – San Francesco d’Assisi”.

Perugia Lotnisko obsługiwane 113.000 pasażerów w 2010 r., ale ma pojemność 500.000 pasażerów – po lotnisku został uaktualniony i zmodernizowany w 2011 roku.

Lotnisko jest małe i wydajne, i są stosowane głównie przez tanie linie lotnicze, takie jak Ryanair, Bellair, SkyBridge Airops itd. Istnieją również liczba lotów czarterowych w sezonie letnim. Niektóre popularne kierunki z Perugia lotnisko Mediolan, Londyn, Tirana i Bruksela.

Udogodnienia dla podróżujących na lotnisku jest stosunkowo ograniczona, ale jest sklep, kiosk i bar w budynku terminalu. Lotnisko jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Aby dostać się do centrum miasta Perugia, można dojechać autobusem lub taksówką. Jazda autobusem trwa około 20 min. – W zależności od natężenia ruchu. Jeśli chcesz wynająć samochód w Perugii, firm wynajmu samochodów Avis, Hertz i Europcar biura w budynku terminalu na lotnisku.